5 najlepszych książek na wakacje - sprawdź!

5 najlepszych książek na wakacje - sprawdź!

Książka, która umili wakacyjny wypoczynek? Fantastycznych propozycji jest naprawdę dużo, ale my wybraliśmy pięć książek, które z pewnością nikogo nie zawiodą!

Książka pełna emocji i wzruszeń

Nasza pierwsza propozycja to książka lekka i przyjemna. Antologia "Miłość z widokiem na morze" to zupełnie nowy zbiór opowieści, które czyta się jednym tchem. A to wszystko zasługa najlepszych polskich pisarek z gatunku literatury obyczajowej: Magdy Knedler, Agnieszki Krawczyk, Ilony Gołębiewskiej i pięciu innych doskonałych autorek. Zauroczenie, wakacyjny flirt, gwałtowny wybuch uczuć? Niczego tutaj nie zabraknie!

Mroczne sekrety luksusowych hoteli

"Tajemnice hoteli Dubaju" Marcina Margielewskiego to ciekawa pozycja na wakacje, ponieważ pozwala spojrzeć na branżę hotelową z zupełnie innej perspektywy. I w dodatku można się bez trudu wczuć w atmosferę ekskluzywnego, luksusowego świata. To książka, która trzyma w napięciu, a nawet szokuje! Z tą książką w ręku można się w kilka chwil przenieść do egzotycznego i pełnego zagadek Dubaju.

Tajemnice milczącego lasu

Miłośnicy thrillerów powinni sięgnąć po najnowszą pozycję Harlana Cobena, "W głębi lasu". W tej historii wakacyjny odpoczynek na obozie młodzieżowym kończy się tragicznie - ginie czworo nastolatków. Odnaleziono jednak tylko dwa ciała, a co z pozostałymi? Czy ofiary mogły przeżyć? A może kryje się za tym głębsza tajemnica? Tego dowiedzieć się można, sięgając po tę wyjątkową książkę.

Literackie eseje o... śmieciach

Najlepsze książki na wakacje wcale nie muszą być łatwe i przyjemne. Urlop to świetna okazja do przemyśleń. Do refleksji o otaczającym nas środowisku skłania "Książka o śmieciach" autorstwa Stanisława Łubieńskiego. Znajdziemy w niej eseje literackie, oparte na specjalistycznych badaniach i rozmowach z ekspertami. Choć odpady nie są zbyt wdzięcznym tematem, a pochłonięci wakacyjną beztroską tym bardziej o nich zapominamy, to warto sięgnąć po tę pozycję i zastanowić się, co możemy zrobić, aby cieszyć się pięknym krajobrazem i by taki krajobraz cieszył także kolejne pokolenia.

Tatrzańska zgadywanka

"555 zagadek o Tatrach" autorstwa Czesława Momatiuka w nowym wydaniu to doskonała książka dla tych, którzy od szumu morskich fal wolą porywy halnego wiatru. Nowa odsłona jednej z najciekawszych książek o Tatrach to nie lada gratka. Liczne opowieści umilą niejeden wieczór, nie tylko w czasie urlopu. Z pewnością jej czytelnicy będą do niej wielokrotnie wracać, aby przywołać wspomnienia z tatrzańskich wypraw. Wszak góry, jak nic innego, potrafią zachwycić swoją monumentalnością i ponadczasowym pięknem.

Data publikacji: 2020-06-23, ostatnia zmiana: 2020-06-23

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Coś (nowa) - książka, sprzedam
31,00 zł
Lędziny
(woj. śląskie)
Szczęśliwego nowego vegas. seria rodzeństwo mach. tom 2 (nowa) - książka, sprzedam
26,29 zł
Piła
(woj. wielkopolskie)
Tajna sprawa br (nowa) - książka, sprzedam
25,36 zł
Otwock
(woj. mazowieckie)
Zdejmij z nieba księżyc (nowa) - książka, sprzedam
30,93 zł
Jarosław
(woj. podkarpackie)
Inny wariant życia (nowa) - książka, sprzedam
24,08 zł
Trzebiatów
(woj. zachodniopomorskie)
Trzeci brzeg w poszukiwaniu ekorozwoju (nowa) - książka, sprzedam
39,00 zł
Leszno
(woj. wielkopolskie)
Mister perfect (nowa) - książka, sprzedam
29,42 zł
Dębica
(woj. podkarpackie)
Srebro. paradoks cnót. tom 4 (nowa) - książka, sprzedam
33,60 zł
Nowy Sącz
(woj. małopolskie)
Diagnostyka chorób tarczycy - kompendium (nowa) - książka, sprzedam
107,97 zł
Lębork
(woj. pomorskie)
The manga guide. mikroprocesory (nowa) - książka, sprzedam
63,10 zł
Grójec
(woj. mazowieckie)
Przebudzenie imperium. ziemia kryształów. tom 1 (nowa) - książka, sprzedam
31,11 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)
Spotkanie (nowa) - książka, sprzedam
30,10 zł
Kwidzyn
(woj. pomorskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Gazetki promocyjne sklepów - skarbnica okazji wartościowych zakupów
W dynamicznym świecie zakupów i konsumpcji, gazetki promocyjne sklepów stanowią niezastąpiony element, który umożliwia konsumentom znalezienie okazji i oszczędność w portfelu. Odnajdywanie korzystnych...
Data publikacji: 2023-10-03
Drewniane różańce: Poradnik wyboru, konserwacji i weryfikacji autentyczności gatunków drewna
Różaniec to ważny element życia duchowego dla wielu wyznawców religii chrześcijańskiej, a zwłaszcza katolickiej. Wykonany z modlitewnych koralików połączonych sznurem lub łańcuchem, służy jako narzędz...
Data publikacji: 2023-06-20
Polecane książki dla młodzieży
Wakacje, wakacje, wakacje! Czyż nie czekaliśmy na nie z utęsknieniem, gdy byliśmy młodzi? Zanim jednak zaczniemy planować swoją wakacyjną lekturę, warto spojrzeć wstecz i zastanowić się, jakie książki...
Data publikacji: 2023-04-28
Książki dla młodzieży: Czytanie jako antidotum na cyfrowe uzależnienie
W erze cyfrowej, kiedy smartfony, tablety i komputery stały się nieodzownym elementem codziennego życia młodzieży, warto zastanowić się nad rolą czytania książek w ich rozwoju. Czy książka wciąż ma co...
Data publikacji: 2023-03-17