Nowe i używane książki w jednym miejscu

Nowe i używane książki w jednym miejscu

Liczba moli książkowych rośnie z roku na rok, a antykwariat internetowy tylko działa na korzyść tych statystyk. W tym samym miejscu możesz bowiem znaleźć zarówno stare, jak i nowe tytuły. A to nie wszystko! Zapoznaj się ze wszystkimi zaletami. 

Jak działa skupszop?

Jest to platforma, na której po zarejestrowaniu się, możesz zarówno sprzedawać, ja i kupować książki. Zdecydowaliśmy się na połączenie nowych tytułów, jak i starszych, ponieważ dzięki temu możesz po prostu zaoszczędzić. Każdy czasami sięga po nową książkę, gdy od miesięcy czekamy na jej wydanie i już dłużej nie chcemy. Jednak oprócz zasobów naszego portfela, przekazywanie już przeczytanej książki kolejnej osobie jest po prostu bardziej ekologiczne.

Gdy uznasz, że czas z niektórymi pozycjami się rozstać również możesz to zrobić za pomocą naszego serwisu. Jesteśmy zainteresowani pozycjami wydanymi po 2005 roku i gwarantujemy ofertę ich kupna - możesz łatwo sprawdzić listę takich książek za pomocą ich ISBN. Wystarczy nazbierać 40 zł, które zostanie Ci wypłacone. Sprawdź szczegóły na naszej stronie https://skupszop.pl/.

Jakie książki pojawiają się w skupszopie?

W głównej mierze zależy to od naszych użytkowników i ich gustów literackich. Są one jednak różnorodne, więc nasz zasób również jest spory. Mamy więc zarówno popularne poradniki, biografie, literaturę faktu, horrory, ale również literaturę dla dzieci oraz młodzieży. Jeśli lubisz czytać, ale czasami nie możesz zdecydować się na lekturę, warto zajrzeć na naszego bloga. Zamieszczamy na nim polecane pozycje dla danych grup wiekowych lub tematycznie. Nie zapomnij zapoznać się również z naszymi premierami! Jeśli jesteś uczniem lub studentem, albo po prostu lubisz uczyć się nowych rzeczy, również powinieneś znaleźć w skupszopie coś dla siebie.

Dlaczego warto zaangażować się w internetowy antykwariat?

Wierzymy, że sklep internetowy z książkami używanymi i nowymi może być Twoim ulubionym miejscem w sieci. Dzięki internetowym antykwariatom książki zyskują drugie życie, zamiast zakurzone zalegać na półkach domowej biblioteczki przez lata. O ile bowiem z książek poradnikowych korzystamy stosunkowo często, kiedy np. szukamy przepisu kulinarnego, o tyle beletrystyka często po pierwszej lekturze zostaje bezpowrotnie odstawiona na boczny tor.

Tymczasem dobrą literaturą warto się dzielić z innymi. Jeśli nie mamy w swoim otoczeniu miłośników czytania, możemy skorzystać ze sklepu z książkami używanymi, żeby nasze książki wróciły do obiegu. Tymczasem może znajdziemy jakiś nowy tytuł dla siebie.

Data publikacji: 2020-07-07, ostatnia zmiana: 2020-07-07

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Dywan vinatage alesta grey 140x200
182,75 zł
Bielsko-Biała
(woj. śląskie)
Dywan vinatage alesta dark grey 140x200
186,15 zł
Bydgoszcz
(woj. kujawsko-pomorskie)
Książka „Kuchnia Polska” 1980
50,00 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
Taca zdobiona Srebrna
199,00 zł
Toruń
(woj. kujawsko-pomorskie)
Dywan nowoczesny spring gray 140 x 200
204,00 zł
Poznań
(woj. wielkopolskie)
Dywan trójkąty can 140 x 200 can
272,00 zł
Głogów
(woj. dolnośląskie)
Dywan vintage colorado blue 140 x 200
297,50 zł
Ciechanów
(woj. mazowieckie)
Dywan shaggy runo 180x260 ogs light grey optimal
739,00 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
Zofia Lorentz - Punkt na ulicy Różanej
10,00 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Dywan sznurkowy silver black 140 x 200 floorlux
191,25 zł
Sochaczew
(woj. mazowieckie)
Sprzedam Kredens z okresu miedzywojennego / Łódź
2 300,00 zł
Łódź
(woj. łódzkie)
obrazy i ramki z PRL-u
2,00 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

DJI Mavic 3 - specyfikacja i ceny
Niewielki rozmiar urządzenia, a jednocześnie jego godne podziwu parametry to najważniejsze cechy najnowszego drona DJI Mavic 3. Sprzęt można bez zastanowienia określić mianem drona do zadań specjalnyc...
Data publikacji: 2021-11-04
Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Zobacz nasze propozycje!
Jesień rozhulała się na dobre! Dlatego też powinniśmy już teraz zacząć myśleć o prezentach dla najbliższych. Wbrew pozorom, przy obecnym wyborze produktów, które są dostępne w sklepach, wybranie tego...
Data publikacji: 2021-10-19
Produkty dla hobbystów - złoty interes w dobie pandemii
Czas spędzany w domu podczas pandemii trzeba wykorzystać jak najlepiej. Z takiego założenia wyszło wielu Polaków i zaczęło szukać mądrych sposobów na spędzanie wolnych godzin. Wielu z nas znalazło wre...
Data publikacji: 2021-03-12
Jak nie popełnić wpadki podczas wybierania książki na prezent?
Książki są jednym z najczęściej wybieranych prezentów. Ogromny wybór tytułów w księgarniach sprawia jednak, że można dostać zawrotu głowy od samego patrzenia. Nie wiemy, czy kierować się ceną, okładką...
Data publikacji: 2021-02-09

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij