Nowe i używane książki w jednym miejscu

Nowe i używane książki w jednym miejscu

Liczba moli książkowych rośnie z roku na rok, a antykwariat internetowy tylko działa na korzyść tych statystyk. W tym samym miejscu możesz bowiem znaleźć zarówno stare, jak i nowe tytuły. A to nie wszystko! Zapoznaj się ze wszystkimi zaletami. 

Jak działa skupszop?

Jest to platforma, na której po zarejestrowaniu się, możesz zarówno sprzedawać, ja i kupować książki. Zdecydowaliśmy się na połączenie nowych tytułów, jak i starszych, ponieważ dzięki temu możesz po prostu zaoszczędzić. Każdy czasami sięga po nową książkę, gdy od miesięcy czekamy na jej wydanie i już dłużej nie chcemy. Jednak oprócz zasobów naszego portfela, przekazywanie już przeczytanej książki kolejnej osobie jest po prostu bardziej ekologiczne.

Gdy uznasz, że czas z niektórymi pozycjami się rozstać również możesz to zrobić za pomocą naszego serwisu. Jesteśmy zainteresowani pozycjami wydanymi po 2005 roku i gwarantujemy ofertę ich kupna - możesz łatwo sprawdzić listę takich książek za pomocą ich ISBN. Wystarczy nazbierać 40 zł, które zostanie Ci wypłacone. Sprawdź szczegóły na naszej stronie https://skupszop.pl/.

Jakie książki pojawiają się w skupszopie?

W głównej mierze zależy to od naszych użytkowników i ich gustów literackich. Są one jednak różnorodne, więc nasz zasób również jest spory. Mamy więc zarówno popularne poradniki, biografie, literaturę faktu, horrory, ale również literaturę dla dzieci oraz młodzieży. Jeśli lubisz czytać, ale czasami nie możesz zdecydować się na lekturę, warto zajrzeć na naszego bloga. Zamieszczamy na nim polecane pozycje dla danych grup wiekowych lub tematycznie. Nie zapomnij zapoznać się również z naszymi premierami! Jeśli jesteś uczniem lub studentem, albo po prostu lubisz uczyć się nowych rzeczy, również powinieneś znaleźć w skupszopie coś dla siebie.

Dlaczego warto zaangażować się w internetowy antykwariat?

Wierzymy, że sklep internetowy z książkami używanymi i nowymi może być Twoim ulubionym miejscem w sieci. Dzięki internetowym antykwariatom książki zyskują drugie życie, zamiast zakurzone zalegać na półkach domowej biblioteczki przez lata. O ile bowiem z książek poradnikowych korzystamy stosunkowo często, kiedy np. szukamy przepisu kulinarnego, o tyle beletrystyka często po pierwszej lekturze zostaje bezpowrotnie odstawiona na boczny tor.

Tymczasem dobrą literaturą warto się dzielić z innymi. Jeśli nie mamy w swoim otoczeniu miłośników czytania, możemy skorzystać ze sklepu z książkami używanymi, żeby nasze książki wróciły do obiegu. Tymczasem może znajdziemy jakiś nowy tytuł dla siebie.

Data publikacji: 2020-07-07, ostatnia zmiana: 2020-07-07

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Etap Sofa Segment narożny Spot EL E
1 548,00 zł
Ciechanów
(woj. mazowieckie)
Żelazko - prawdziwe zabytkowe - Rarytas dla Kolekcjonerów !!!
79,00 zł
Radomsko
(woj. łódzkie)
Etap Sofa Segment z funkcją spania Mellow 2,5F L/P - Darmowa Dostawa
3 110,00 zł
Boguszów-Gorce
(woj. dolnośląskie)
Etap Sofa Segment Spazio 1,5 L/P
1 985,00 zł
Grudziądz
(woj. kujawsko-pomorskie)
Bogart Design Narożnik modułowy 3 z funkcją spania System Comfort - Darmowa Dostawa
5 874,00 zł
Częstochowa
(woj. śląskie)
Etap Sofa Segment zewnętrzny z funkcją spania Spot 2,5F L/P - Darmowa Dostawa
3 085,00 zł
Szczytno
(woj. warmińsko-mazurskie)
SINGER oryginalna maszyna do szycia
60,00 zł
Kodrąb
(woj. łódzkie)
Klein, Dr. Ludwig
39,00 zł
Kłodzko
(woj. dolnośląskie)
Etap Sofa Segment z elektryczną funkcją relaks Spot EL 1RF
2 069,00 zł
Pruszków
(woj. mazowieckie)
Zofia Lorentz - Punkt na ulicy Różanej
10,00 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Kryształy z PRL-u,fajans z 1950r,patera z kilicami posrebrzaną z 1940r
900,00 zł
Łomża
(woj. podlaskie)
Bydgoskie Meble Narożnik z elektrycznie wysuwaną funkcją relax Presto OTMBK/2,5F/TT/1RFele Końcówka
8 874,00 zł
Puławy
(woj. lubelskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak nie popełnić wpadki podczas wybierania książki na prezent?
Książki są jednym z najczęściej wybieranych prezentów. Ogromny wybór tytułów w księgarniach sprawia jednak, że można dostać zawrotu głowy od samego patrzenia. Nie wiemy, czy kierować się ceną, okładką...
Data publikacji: 2021-02-09
GameBoy Pokemon - jak rozpoznać oryginał od podróbki
W przeciwieństwie do kart Pokemon - które potrafią kosztować tyle, co średniej wielkości mieszkanie - kartridże z grami o poke-stworkach nie kosztują aż tak dużo, a przynajmniej jeśli interesują nas w...
Data publikacji: 2021-02-01
Pisarze fantastyczni, którym fantastyki się odmawia
Czy wśród znanych pisarzy są fantaści? Okazuje się, że tak. Czasem dotyczy to zresztą nazwisk, które z fantastyką się nie kojarzą. A czasem powieści, które choć ewidentnie należą do tego gatunku, kryt...
Data publikacji: 2021-01-25
Kot w mieszkaniu - co warto wiedzieć?
Kot może wnieść w nasze życie mnóstwo radości. Jego ciche mruczenie doskonale pozwoli zrelaksować po całym dniu i wpłynąć na lepszy sen. Jednak do tego, aby kot zamieszkał w naszym mieszkaniu, musimy...
Data publikacji: 2020-10-22

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij