Szukaj

Kategorie

Jaki odkurzacz piorący do domu?

Jaki odkurzacz piorący do domu?

Niemal wszyscy w obecnych czasach żyjemy na maksymalnych obrotach. Praca, często nie tylko na jeden etat, spotkania towarzyskie, obowiązki rodzinne i zawodowe, wszystko to sprawia, że czas na domowe porządki i utrzymanie w czystości najbliższego otoczenia znacznie się kurczy. Warto więc wybrać sprzęty AGD, które będą ułatwiały nam pracę i będą multifunkcyjne.

Można zaryzykować stwierdzenie, że niemal w każdym domu podstawowym sprzętem używanym do sprzątania jest odkurzacz. To przy jego pomocy jesteś w stanie szybko i skutecznie usunąć okruchy z dywanu, zalegający kurz, a także sierść psa czy kota. Ten podstawowy sprzęt AGD może jednak posłużyć do wielu innych czynności, pod warunkiem, że Twój odkurzacz będzie odkurzaczem piorącym. Sprzęty tego typu dopiero od niedługiego czasu stały się dostępne w powszechnej sprzedaży. Jeszcze kilka lat temu były jedynie sprzętem profesjonalnym, słusznych rozmiarów, niemal nieobecnym w wyposażeniu przeciętnego domu. Zastanawiasz się, jaki odkurzacz piorący wybrać? Poniżej znajdziesz kilka rad.

Jaki jest fenomen odkurzacza piorącego?

Odkurzacz piorący pozwoli na utrzymanie czystości w Twoim domu w sposób jeszcze bardziej dokładny niż w przypadku posiadania tradycyjnego odkurzacza. Ten innowacyjny sprzęt posiada dwie komory, jedną na wodę z detergentem, którą wykorzystasz do czyszczenia dywanu i innych powierzchni, a do drugiej trafia zabrudzony płyn. Działanie odkurzacza nie jest skomplikowane - piana jest nakładana na czyszczoną powierzchnię, która w kolejnym etapie zostanie zassana wraz z brudem do odkurzacza. Tak w skrócie można opisać jego działanie.Odkurzacz piorący wyczyści nie tylko dywany, ale także nada się do wykładzin, linoleum, paneli, parkietów czy wszelkich tapicerek, w tym samochodowych. Jest to istotne, kiedy wozisz ze sobą swoje pupile lub gdy Twoje dzieci urządzą sobie na tylnej kanapie samochodu prawdziwy plac zabaw. Warto pamiętać, że wybierając ten sprzęt, nie pozbawiasz się możliwości tradycyjnego nim odkurzania- na sucho.

Dla kogo odkurzacz piorący? Jakie funkcje są istotne?

Najlepszy odkurzacz piorący ułatwi codzienne funkcjonowanie, między innymi, alergikom. Otaczający nas zewsząd kurz, pył i pyłki wlatujące do domu z zewnątrz bywają, zwłaszcza wiosną i latem, uciążliwe dla wszystkich osób z alergiami. Odkurzacz piorący może pomóc w skutecznym ich wyeliminowaniu z najbliższego otoczenia i przedmiotów codziennego użytku.

Wybór modelu może przyprawiać o ból głowy. Warto więc przeanalizować rynek sprzętu i wybrać model, który będzie najbliższy naszym potrzebom. Przed ostatecznym zakupem zawsze warto prześledzić ranking odkurzaczy piorących, a także zapoznać się z recenzjami i opiniami dotyczącymi konkretnego modelu, zamieszczanymi dość powszechnie w Internecie. Lepiej wiedzieć, w co inwestuje się pieniądze.Wybór właściwego modelu powinien być poprzedzony gruntowną analizą parametrów technicznych istotnych dla pracy i użytkowania odkurzacza. Warto wziąć pod uwagę siłę ssącą - im wyższa tym lepiej urządzenie zbierze zanieczyszczenia, a proces ten potrwa krócej; moc - to od niej zależy wydajność odkurzacza, warto wybrać większą, im więcej powierzchni mamy do wyczyszczenia w naszym domu; pojemność pojemników - nie powinna być zbyt mała, jeśli powierzchnie do wyczyszczenia są duże, mając duże mieszkanie powinieneś wybrać taki model, byś nie musiał wymieniać wody podczas jednego sprzątania; sterowanie urządzeniem - są dostępne odkurzacze z pokrętłami, tradycyjnymi przyciskami, ale i panelami cyfrowymi, którymi można sterować nawet przy pomocy aplikacji w telefonie.


Więcej o tym jaki odkurzacz piorący warto kupić przeczytacie u partnera artykułu na: https://homelook.pl/jaki-odkurzacz-pioracy-top-5-odkurzaczy-pioracych/

Data publikacji: 2019-06-13, ostatnia zmiana: 2019-06-13


Spodobało Ci się?


Zobacz ogłoszenia

 Odkurzacz bezworkowy rowenta ro2544
249,00 zł
Wołomin
(woj. mazowieckie)
 Odkurzacz bezprzewodowy bosch bbh21830l
369,00 zł
Kętrzyn
(woj. warmińsko-mazurskie)
 Odkurzacz ze światłem UV na roztocza UV Ultra Vac
259,00 zł
Bielany Wrocławskie
(woj. dolnośląskie)
 Odkurzacz automatyczny ecovacs da60 deebot slim
299,00 zł
Starogard Gdański
(woj. pomorskie)
 Odkurzacz bezprzewodowy deik vc-1606
229,00 zł
Bartoszyce
(woj. warmińsko-mazurskie)
 Odkurzacz bezprzewodowy bosch athlet bch6ath18a/01
599,00 zł
Zielona Góra
(woj. lubuskie)
 Odkurzacz workowy electrolux epf62is
219,00 zł
Łapy
(woj. podlaskie)
 Odkurzacz workowy thomas crooser
659,00 zł
Bolesławiec
(woj. dolnośląskie)
 Odkurzacz akumulatorowy sumgott 3w1
469,00 zł
Jastrzębie-Zdrój
(woj. śląskie)
 Odkurzacz workowy siemens vsz7330
269,00 zł
Rutka-Tartak
(woj. podlaskie)
 Odkurzacz workowy grundig vcc4350 gmn3750
139,00 zł
Piekary Śląskie
(woj. śląskie)
 Odkurzacz bezworkowy severin my7118
369,00 zł
Tarnów
(woj. małopolskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

6 błędów początkujących fotografów
Lubisz robić zdjęcia? Zastanawiasz się, dlaczego niektóre kadry wzbudzają zachwyt widzów, natomiast na inne nikt nie zwraca uwagi? Zdradzę Ci sekret – większość początkujących fotografów popełnia powtarzające się błędy, które całkowicie niweczą ich pracę. Sprawdź, jak uniknąć 6 podstawowych błędów w fotografii i zacznij tworzyć kadry, które zdobędą uznanie odbiorców.

Data publikacji: 2019-06-28

Złącze HDMI i jego wpływ na jakość obrazu
Prawidłowo dobrany kabel HDMI jest w ocenie niektórych podstawą do uzyskania dobrej jakości obrazu. Z tą tezą kontrastuje inna zakładająca, że jakość kabla HDMI nie ma wpływu na jakość obrazu. Jak zatem jest na prawdę?

Data publikacji: 2019-06-19

6 wskazówek jak dobrać etui do iPhone'a
Każdego roku iPhone znajduje setki tysięcy kolejnych entuzjastów. Smartfon marki Apple ze względu na swoje możliwości i prestiż, jaki zapewnia swoim posiadaczom, jest niezwykle cennym przedmiotem. Jak każde urządzenie, potrzebuje okazjonalnej konserwacji i codziennej dbałości.

Data publikacji: 2019-06-14

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze wyciskarki do soków?
Coraz więcej ludzi nabiera świadomego podejścia do żywności. Jednym ze składników dobrze zbilansowanej oraz bogatej w witaminy i minerały diety są świeżo wyciśnięte soki.

Data publikacji: 2019-05-23