Aplikacje, które pomogą nam podczas zakupów

Aplikacje, które pomogą nam podczas zakupów

Chociaż dla wielu osób jest to czysta przyjemność, inni odkładają to jak mogą. Mowa tutaj o zakupach. Spożywka, ubrania, meble, elektronika – wydawałoby nam się, że dopiero coś kupiliśmy, a już czas iść po zakupy spożywcze, kupić nowe spodnie albo wymienić telefon. Na szczęście istnieje wiele aplikacji, które pomogą nam w zakupach. Poznajcie najlepsze z nich.

Aplikacje, które pomogą nam pomiędzy półkami zakupowymi

Listonic

Najważniejsza podczas robienia zakupów jest dobra lista. Na szczęście technologia pozwala nam zrezygnować ze świstka papieru i długopisu. Teraz nasze listy zakupowe tworzymy na telefonach. Służy do tego między innymi aplikacja Listonic. Wystarczy w niej wybrać konkretne produkty z rozległej bazy. Ponieważ aplikacja ma funkcję zapamiętywania, przy następnej okazji wystarczy wybierać nasze produkty z listy ulubionych. Dodatkowo aplikacja posiada opcję współtworzenia listy zakupów. Oznacza to, że na zakupy możemy wysłać naszego chłopaka albo dziewczynę i z poziomu kanapy dodać do listy wino czy czekoladę. Takie zakupy lubimy najbardziej.

Stocard

Jest to aplikacja, dzięki której uporządkujemy swoje karty lojalnościowe. Ponieważ teraz prawie każdy większy sklep proponuje nam karty stałego klienta, a my często nie potrafimy odmówić, czasami nasze portfele aż pękają od nich w szwach. Dzięki aplikacji możemy przechowywać karty w formie elektronicznej. Podczas zakupów możemy tylko zeskanować jej kod - nie potrzebujemy tutaj nawet portfela.

Aplikacje czytające za nas etykiety

Obecnie jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami – zwracamy uwagę na to skąd pochodzą nasze produkty, jak zostały stworzone i co w sobie zawierają. Niestety czytanie etykiet na pewno przedłuża czas zakupów. W tym celu warto ściągnąć kilka aplikacji.

Pola

Dzięki niej dowiemy się, z jakiego kraju pochodzi dany produkt. Pomoże nam to wspierać polski, a nie zagraniczny kapitał. Musimy tylko zeskanować kod danego produktu, a dowiemy się, czy producent jest polski, czy jego fabryka znajduje się w Polsce i czy zatrudnia polskich pracowników. Decyzja czy chcemy kupić właśnie taki produkt czy całkowicie zagraniczny zależy już tylko do nas. Z czasem też nauczymy się, które produkty są lokalne i nie będziemy musieli korzystać z aplikacji.

Zdrowe Zakupy

Oczywiście etykiety czytamy nie tylko ze względu na pochodzenie naszych produktów, ale też ich skład. Aplikacja Zdrowe Zakupy znacznie uprości nasze zadanie. Po zeskanowaniu kodu naszego produktu poznamy wszystkie najważniejsze informacje: skład, kaloryczność, zawartość konserwantów, składników mineralnych, witamin. Dzięki temu oszczędzamy dużo czasu i nie musimy wczytywać się w mały druczek.

Aplikacja, która zrobi zakupy za nas

Everli

Ta aplikacja nie tylko ułatwi nam zakupy – zrobi je za nas. Wystarczy, że wybierzemy sklep online, konkretne produkty i w krótkim czasie mamy je pod własnymi drzwiami. Ponieważ shopper, który wybiera produkty za nas, wybiera te najlepsze, nie musimy martwić się o ich jakość. Dzięki aplikacji nie musimy wychodzić z domu, mieć kontaktu z ludźmi, na co czasami przecież nie mamy ochoty, a nawet się ubierać. Inne aplikacje tego rodzaju to na przykład Glovo.

Aplikacje, które pomogą Ci oszczędzić

Gazetkonosz

Przyznajemy, że nie jest to aplikacja, a strona, ale zamysł jest ten sam. Strona nie tylko ułatwi nam zakupy, ale pomoże też zaoszczędzić. Znajdziemy dzięki niej różnego rodzaju gazetki promocyjne do różnych sklepów – nie tylko tych spożywczych. Znajdziemy tutaj promocje do wielu sklepów z wystrojem wnętrz, elektroniką czy kosmetykami. Gazetki i ulotki online na Gazetkonosz takich sklepów jak np. Jysk, Neonet, czy Rossmann ułatwią oszczędzanie podczas codziennych zakupów.

Too Good To Go

Tutaj co prawda nie oszczędzimy na zakupach, ale na wyjściu do restauracji, kawiarni, kupieniu słodkości. Miejsca, które na koniec dnia zostają z daniami, ciastami czy różnymi innymi produktami dodają w aplikacji „paczki”. My możemy je kupić za ułamek ceny. Wszyscy zyskują – knajpa nie traci, my oszczędzamy, a planeta zyskuje na filozofii zero waste. Znajdziemy tutaj mnóstwo restauracji i kawiarni z całej Polski, ale też różnych cukierni, piekarni i innych miejsc.

Chociaż zakupy dalej nie zrobią się same – chyba że w przypadku Everli czy Glovo – to dzięki powyższym aplikacjom na pewno będą łatwiejsze. Dzięki nim nie będziemy musieli pamiętać, co mamy kupić, zaoszczędzimy pieniądze, będziemy dokonywać bardziej świadomych wyborów i dbać o planetę.

Data publikacji: 2022-06-28, ostatnia zmiana: 2022-06-28

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Corel VideoStudio Pro 2020 ENG
269,00 zł
Zarzeczewo
(woj. kujawsko-pomorskie)
CorelDraw Essentials 2020 PL BOX
609,00 zł
Knurów
(woj. śląskie)
CorelDRAW Graphics Suite SE WIN PL ESD
1 199,00 zł
Kętrzyn
(woj. warmińsko-mazurskie)
Adobe Photoshop & Premiere Elements 2021 WIN PL EDU ESD
549,00 zł
Tarnobrzeg
(woj. podkarpackie)
Illustrator CC MULTI PL GOV - odnowienie na rok
2 299,00 zł
Końskie
(woj. świętokrzyskie)
Pinnacle Studio 24 Ultimate WIN PL ESD
489,00 zł
Domaszowice
(woj. świętokrzyskie)
Adobe Photoshop&Premiere Elements 2021 WIN PL BOX
669,00 zł
Łapy
(woj. podlaskie)
Creative Cloud for Teams MULTI PL EDU - subskrypcja na rok
2 599,00 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
Pinnacle Studio 24 Standard WIN PL ESD
239,00 zł
Świdnica
(woj. dolnośląskie)
CorelDRAW Graphics Suite SE PL BOX
1 199,00 zł
Biała Podlaska
(woj. lubelskie)
Pinnacle Studio 24 Plus WIN PL ESD
379,00 zł
Chojnice
(woj. pomorskie)
CorelDRAW Graphics Suite 2020 PL BOX
3 149,00 zł
Bielany Wrocławskie
(woj. dolnośląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

O czym pamiętać przed zakupem ekranu IPS
Wybór odpowiedniego monitora do komputera ma ogromne znaczenie. Sukces na tym polu zapewnia większą przyjemność w trakcie rozgrywki i odpowiedni komfort pracy z wymagającymi programami. Niesłabnącą po...
Data publikacji: 2022-12-14
Wydajny laptop z AMD, czy Intel? Na który się zdecydować?
Laptop z procesorem AMD czy Intel? To pytanie, które z pewnością zadał sobie każdy zainteresowany nowym laptopem. Sprawdzamy oba rozwiązania.
Data publikacji: 2022-12-05
5 mitów na temat Black Friday
Święto zakupów jest znane niemal wszystkim Polakom, choć tak naprawdę przybyło do nas zza Oceanu. Na przełomie kolejnych lata wokół Black Friday narosło jednak wiele mitów, które wciąż są rozpowszechn...
Data publikacji: 2022-11-07
Regulacja temperatury z pomocą nowoczesnych narzędzi
Temperatura jest jednym z najważniejszych parametrów odpowiadających za komfort w pomieszczeniach. Urządzenia służące do regulowania temperatury w znaczący sposób wpływają na komfort osób przebywający...
Data publikacji: 2022-11-03

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij