Przegrody biurowe – skupienie i prywatność nawet w zatłoczonym biurze!

Przegrody biurowe – skupienie i prywatność nawet w zatłoczonym biurze!

W przestrzeni biurowej ciężko jest stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się komfortowo i będzie mógł skupić się na swojej pracy – szczególnie jeśli planuje się open space, a firma zatrudnia wielu pracowników. I choć open space ma bardzo dużo zalet – takich jak łatwa komunikacja między ludźmi bez konieczności odrywania się od pracy oraz szybsze nawiązywanie głębszych relacji (tak służbowych, jak i prywatnych) – to rozwiązanie tego typu ma też swoje minusy, ponieważ może przytłaczać ludzi, stresować ich, a nawet utrudniać skupienie się na pracy. Zaradzić temu mogą przegrody biurowe.

Przegrody biurowe – czy sprawdzą się w każdym biurze?

Oczywiście, że nie – nie w każdym biurze potrzebna jest bowiem dodatkowe odgrodzenie od siebie pracowników i ochrona przed wzrokiem współpracowników czy dźwiękami dobiegającym z innych stanowisk. Jeśli w firmie pracuje mało osób lub poszczególnie osoby pracują w małym gronie, w niewielkich i niezatłoczonych pokojach, takie rozwiązanie nie będzie konieczne i nie spełni swojej funkcji.

Jednak jeśli w firmie znajduje się duże pomieszczenie typu open space, w którym pracuje wielu ludzi, warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem, by zapewnić im dodatkowy komfort i poprawić ich wyniki. Prywatność i warunki pracy są przecież tak samo ważne, jak dobry sprzęt czy poprawne relacje w zespole.

Zalety przegród biurowych. Dlaczego warto w nie zainwestować?

  • Ścianki biuro ułatwiają koncentrację. Dzięki przegrodom biurowym nawet w dużym i bardzo zatłoczonym pomieszczeniu – w którym sporo się dzieje, a ludzie często wymieniają się ze sobą informacjami czy rozmawiają przez telefon, biegają po pokojach i robią niemało hałasu – wszyscy będą mogli skupić się na swoich obowiązkach i odciąć od panującego wokół zamieszania. Jednocześnie taka przegroda nie utrudni kontaktu z pozostałymi pracownikami, jeżeli pojawi się potrzeba szybkiego przekazania informacji lub wymiany myśli. A to będzie możliwe nawet bez odrywania się od wykonywanych obowiązków i konieczności wstawania od biurka.

  • Przegroda biurowa zapewni pracownikom trochę prywatności. To oczywiście nie będą takie same warunki, jakie panowałyby w mniejszym, kilkuosobowym pokoju lub w jednoosobowym gabinecie, lecz na pewno będzie to rozwiązanie, które w zupełności wystarczy, by każdy mógł odciąć się od hałasu panującego dookoła oraz był spokojny, że inne osoby nie podsłuchują (nawet mimowolnie) naszych rozmów. To nie tylko sprawia, że wszyscy mogą skupić się na swoich obowiązkach i bezbłędnie realizować powierzone im zadania, lecz także daje każdemu pracownikowi poczucie prywatności i spokój, który ułatwia koncentrację, nie stresuje i nie rozprasza.
  • Przegrody biurowe mogą być również ciekawym elementem dekoracyjnym. Jak wszystko, co kupujemy do biura, taka ścianka może być nie tylko bardzo funkcjonalna, lecz także bardzo estetyczna. Jeśli wybierzesz oryginalne, zaskakujące rozwiązanie, zaprojektowane w niebanalny sposób, ścianka może zachwycić wszystkich swoim designem. Rozwiązania zastosowane przez polskich i zagranicznych producentów zaskoczą niejednego sceptyka, który ma wątpliwości co do aspektu wizualnego takich rozwiązań. Zajrzyj na naszą stronę i pozwól się zainspirować!

 

MP Polska – przegrody biurowe i nowoczesne wyposażenie biura

Jeśli dostrzegasz zalety takiego rozwiązania i wiesz, że przegroda biurowa doskonale sprawdzi się w Twoim biurze, wybierz rozwiązanie nowoczesne, ciekawe i najlepszej jakości. W naszym sklepie znajdziesz przegrody biurowe topowych producentów – zaskoczą Cię swoim nietuzinkowym wyglądem i udowodnią, że mogą być świetnym sposobem na ozdobienie biura, a przy okazji mogą dawać pracownikom nieco prywatności i zwiększać efektywność realizowania służbowych zadań. Dzięki dużemu wyborowi produktów od różnych uznanych producentów można tak dopasować ściankę, by wyglądała jak integralna część przestrzeni; jak element, który poprawia estetykę pomieszczenia; jak przedmiot, bez którego biuro nie byłoby kompletne i nie wyglądałoby tak ładnie.

 

 

Data publikacji: 2022-03-31, ostatnia zmiana: 2022-03-31

ZOBACZ OGŁOSZENIA

fotel biurowy z zagłówkiem vista
1 499,00 zł
Bytom
(woj. śląskie)
biurko z  szufladami sergio antracyt/dąb wotan
829,00 zł
Legnica
(woj. dolnośląskie)
biurko dla graczy komputerowych frag czarne
1 099,00 zł
Zamość
(woj. lubelskie)
biurko z szufladami b-151
519,00 zł
Stargard Szczeciński
(woj. zachodniopomorskie)
tapicerowane krzesło konferencyjne na płozach confee 2p
789,00 zł
Katowice
(woj. śląskie)
ergonomiczne krzesło na kółkach z oparciem z siatki scope
1 469,00 zł
Dąbrowa Górnicza
(woj. śląskie)
krzesło biurowe z tkaniny materiałowej q-025
415,00 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
kubełkowy fotel biurowy tapicerowany ekoskórą baffin
669,00 zł
Przemyśl
(woj. podkarpackie)
krzesło biurowe na kółkach anggun
1 539,00 zł
Łódź
(woj. łódzkie)
obrotowe krzesło konferencyjne z szarej tkaniny naya
712,00 zł
Nowy Sącz
(woj. małopolskie)
obrotowy fotel biurowy z ekoskóry tanger
684,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
gamingowe biurko z oświetleniem led b40
789,00 zł
Elbląg
(woj. warmińsko-mazurskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Tiktok Ads - format reklamy w kampanii Tiktok Ads
Tiktok Ads to coraz bardziej rozpoznawalna forma publikowania reklamy. Tworzenie reklam Tiktok to proces, który może wydawać się prosty. Nie jest to oczywiście prawda, z wielu względów. Dotarcie do ko...
Data publikacji: 2022-11-30
Znajdź dobre studio graficzne i zwiększ widoczność
Każda firma, która dziś rozpoczyna działalność, dobrze wie, jak trudno jest zaistnieć na rynku tak konkurencyjnym jak obecny. Podobnie jak przedsiębiorstwo, którego kolejnym celem jest poszerzenie zas...
Data publikacji: 2022-06-23
Czy warto inwestować w odzież firmową z nadrukiem?
Przedsiębiorcy, którzy chcą odnieść na rynku sukces, muszą inwestować w reklamę. Obecnie jako przekaz reklamowy mogą zostać wykorzystane bardzo różne nośniki. Mnóstwo firm decyduje się na zainwestowan...
Data publikacji: 2022-05-04
Wynajem mebli coraz popularniejszy
Jak w szybki i łatwy sposób zaoszczędzić pieniądze? Przestać kupować. Niemożliwe? Zamiast inwestować w kolejne nowe przedmioty, warto skorzystać z opcji wynajmowania. Mieszkania, samochody i inne rzec...
Data publikacji: 2021-12-29

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij