Aranżacja małego biura - O czym warto pamiętać?

Aranżacja małego biura - O czym warto pamiętać?

Każdy kto pracuje w domu dobrze wie, że może być to wyzwaniem. Praca zdalna to wiele możliwości, ale wymaga również od nas sporo zaangażowania, dobrej organizacji i samodyscypliny. Dzięki tym cechom możemy pracować wydajnie, czyli szybciej uporać się z zadaniami. Warto więc się zastanowić jak stworzyć sobie warunki sprzyjające koncentracji.

Domowe biuro w dobrym stylu

Niezastąpione jest wygodne krzesło ergonomiczne i biurko. Krzesła biurowe to nie tylko funkcjonalność, ale również wyjątkowa estetyka. Kiedy wybierzemy uniwersalny model przekonamy się, że cała aranżacja może przetrwać próbę czasu. Nie każdy może pozwolić sobie na osobny gabinet do pracy, ale może w naszym domu jest niewielkie pomieszczenie, w którym znajdzie się miejsce na biurko i krzesło. Ważne, żeby w miarę możliwości było to miejsce przy oknie, ponieważ oświetlenie odgrywa bardzo dużą rolę. Sprzyja naszej koncentracji, dlatego biurko przy oknie to bardzo dobry pomysł. Kiedy musimy wydzielić miejsce do pracy z pokoju dziennego lub w sypialni, konieczne może być większe przemeblowanie, Takie zmiany są potrzebne i pozwalają nadać wnętrzom bardziej aktualnego charakteru.

Pracuj mądrze i wygodnie

Krzesła do pracy przy komputerze to szeroki wybór, więc nie łatwo podjąć decyzję. Warte polecenia są modele z podłokietnikami, ponieważ odciążają kręgosłup. Ważne jest utrzymywanie prawidłowej postawy podczas siedzenia. Minimalizujemy wtedy ewentualne dolegliwości i bóle pleców. Osoby mające duże doświadczenie w pracy zdalnej dobrze wiedzą, że ważne jest robienie sobie regularnych przerw. Trzeba oderwać co jakiś czas wzrok od komputera i popatrzeć za okno, przewietrzyć się czy wykonać kilka ćwiczeń. Taki tryb dnia pozwoli pracować efektywniej mimo częstych przerw. Warto dzielić pracę na mniejsze części, zwłaszcza jeśli mamy spore projekty do realizacji. Wtedy całość nas nie przytłacza. Każdy ma inne metody. Niektóre osoby lubią pracować partiami na przykład w trzech turach po dwie godziny. Wtedy jednak czas pracy rozciąga się niemal na cały dzień. Warto dobrać strategię dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb. Trzeba też zadbać o dawkę sportu, który ma niebagatelny wpływ na nasze ciało i umysł.

Komfortowo i estetycznie

Krzesła ergonomiczne nie muszą być drogie zwłaszcza jeśli zrobimy zakupy przez internet. To wielka wygoda i możliwość znalezienia dokładnie tego, co wpasuje się w domową aranżację. Małe biuro może być bardzo praktyczne. Wszystko mamy pod ręką i cieszymy się przestrzenią, którą łatwo zaaranżować. Część osób potrzebuje dużego biurka i wiele miejsca do przechowywania dokumentów. Na ogół jednak pracując zdalnie, naszym głównym narzędziem pracy jest komputer. Krzesła biurowe to na ogół wersje na kółkach z obracaną konstrukcją. Sprawdzają się doskonale również modele bez kółek, zapewniają większą stabilność, a mechanizm obracany i podłokietniki umożliwiają płynność pracy. W małych biurach może być bardzo urokliwie jeśli zadbamy o szczegóły, a pomogą w tym spersonalizowane dodatki.


Artykuł powstał we współpracy z kupkrzeslo.plData publikacji: 2020-05-30, ostatnia zmiana: 2020-05-28

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Ergonomiczne obrotowe krzesło biurowe uni
579,00 zł
Zieleniewo
(woj. zachodniopomorskie)
Krzesło konferencyjne z podłokietnikami tango s44
461,00 zł
Gliwice
(woj. śląskie)
Fotel biurowy z zagłówkiem vista
1 099,00 zł
Nowy Targ
(woj. małopolskie)
Skórzany fotel biurowy ares hl
1 569,00 zł
Swarzędz
(woj. wielkopolskie)
Tapicerowane krzesło biurowe prop
1 076,00 zł
Ostrowiec Świętokrzyski
(woj. świętokrzyskie)
Krzesło konferencyjne z oparciem z siatki 4job net s40
366,00 zł
Chełm
(woj. lubelskie)
Krzesło biurowe bez podłokietników wire 4
1 478,00 zł
Sianowo
(woj. pomorskie)
Krzesło ascona tworzywo sztuczne
122,00 zł
Chojnice
(woj. pomorskie)
Obrotowe krzesło biurowe z tworzywa easy czarne
269,00 zł
Mińsk Mazowiecki
(woj. mazowieckie)
Krzesło biurowe z regulowanymi podłokietnikami black on black plus czarne
459,00 zł
Wodzisław Śląski
(woj. śląskie)
Krzesło biurowe Maduu Studio Press czarno-czerwone
1 099,01 zł
Starogard Gdański
(woj. pomorskie)
Krzesło konferencyjne tapicerowane iso
121,00 zł
Tarnowskie Góry
(woj. śląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Sklep internetowy (sklep online) to już fundament także dla sprzedaży off-line
Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na otwarcie sklepu internetowego. Czy to dobry pomysł? Jakie niesie to za sobą korzyści? I czy sklep online naprawdę musi oznaczać różne skomplikowane, techni...
Data publikacji: 2021-02-04
Jak sprzedawać na WordPress i WooCommerce?
Darmowy i popularny system CMS WordPress już od kilkunastu lat używany jest przez miliony użytkowników, blogerów, czy przedsiębiorców na całym świecie. Powstał w 2003 roku i na początku był znany jedy...
Data publikacji: 2020-12-30
Sprzedaż w Internecie z każdym rokiem w górę
Jak wyglądał pierwszy handel internetowy? Co się zmieniło na przestrzeni czasu i jakie są najnowsze trendy i możliwości sprzedaży w internecie? Przedstawiamy zarys historii e-commerce, podpowiadamy, w...
Data publikacji: 2020-10-02
Sprzedaż w internecie w liczbach, kiedyś a dzisiaj, jak zmieniała się sprzedaż przez ostatnie 20 lat?
Liczne badania pokazują, że 80% decyzji zakupowych podejmujemy właśnie w internecie. Jesteśmy bardziej świadomi swoich potrzeb i oczekujemy jedynie doradztwa w kwestii wyboru produktów czy usług. A ja...
Data publikacji: 2020-09-27

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij