Druk wizytówek online. Jak zamówić wizytówki w internecie?

Druk wizytówek online. Jak zamówić wizytówki w internecie?

Wizytówka to podstawa w kontaktach biznesowych. Teraz stylowe wizytówki można zamówić również przez internet. Jak to zrobić?

Wizytówki to małe, najczęściej prostokątne kartoniki, które zawierają informacje dotyczące właściciela. W dobie internetu te małe druki nadal mają szerokie zastosowanie. Aby zlecić druk wizytówek, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Teraz można zlecić ich przygotowanie również całkowicie przez internet!

Jak można zamówić wizytówki online? Jakie rodzaje wizytówek są do dyspozycji? Z jakimi kosztami ich wykonania trzeba się liczyć?

Wizytówki przez internet? To proste!

Zamówienie druku wizytówek przez internet nie jest skomplikowaną procedurą. Wystarczy tylko dostęp do internetu, aby błyskawicznie przygotować projekt i zlecić przygotowanie kartoników w odpowiedniej liczbie.

Wizytówki zamawiać można na stronach internetowych drukarni za pośrednictwem specjalnych formularzy, w których określa się wszystkie parametry druku. Wystarczy zaledwie parę minut, aby natychmiast złożyć zamówienie bez konieczności wychodzenia z biura lub z domu.

Gdy klient nie posiada projektu, w takim przypadku może on zlecić jego wykonanie grafikowi, ale może również przyszykować go samodzielnie. Do dyspozycji są gotowe projekty, które można spersonalizować, umieszczając na nich odpowiednie informacje.

Przy zamawianiu wizytówek można również wybrać dodatkowe usługi polecające na ich uszlachetnieniu oraz wykończeniu.

Usługi dodatkowe przy druku wizytówek:

  • foliowanie – metoda uszlachetnienia polegająca na pokryciu wizytówek foliami błyszczącymi, matowymi albo aksamitnymi, dzięki czemu można poprawić ich estetykę, a także dodatkowo zabezpieczyć je przed szybszym zniszczeniem – zmoczeniem, starciem druku
  • złocenie – uszlachetnienie wizytówek, które polega na przyozdobieniu ich specjalnymi foliami posiadającymi złoty lub srebrny odcień
  • zaokrąglenie narożników – usługa przycięcia narożników wizytówek, aby nadać im zaokrąglony kształt
  • wycinanie – wycinanie wizytówek według projektu, do bardziej precyzyjnych wycięć stosowana jest metoda laserowa

Dzięki tak szerokiej gamie metod wykończenia wizytówek można nadać im naprawdę efektowny wygląd i sprawić, że będą one prezentowały się oryginalnie i natychmiast będą przyciągały wzrok.

Jak zatem zlecić druk wizytówek przez internet? To nie takie skomplikowane!

Wizytówki przez internet – krok po kroku:

  • wybierz rodzaj wizytówki, którą chcesz zamówić, w tym jej format oraz rodzaj papieru – możesz także wybrać jedną z dostępnych metod uszlachetnienia
  • określ nakład wizytówek – w przypadku większych nakładów można uzyskać dodatkowe rabaty
  • wskaż na czas realizacji zamówienia – standardowo lub ekspresowo
  • wybierz metodę dostawy oraz płatności za druk wizytówek zlecony przez internet

Czas realizacji wizytówek wynosi najczęściej około 5 dni roboczych, ale w przypadku wybrania opcji ekspres drukarnia może przygotować je w krótszym terminie. Wizytówki najczęściej dostarczane są kurierem.

Ile kosztuje druk wizytówek przez internet?

Koszt związany z drukiem wizytówek przez internet zależny jest od szeregu czynników, w tym głównie od wybranego formatu, papieru, uszlachetnienia wizytówek, a także od ich nakładu. Dodatkowo, za wykonanie wizytówek w ekspresowym terminie, także trzeba dopłacić.

Wydruk 100 sztuk standardowych wizytówek to cena około 35-45 złotych. Nakład rzędu 500 sztuk to około 100-120 złotych. W przypadku wizytówek ozdobnych ceny są wyższe i kalkulowane indywidualnie. Można sprawdzić je przy wyborze odpowiednich opcji na stronie drukarni.


Więcej informacji na temat druku wizytówek można znaleźć na stronie drukarni Studio-eM z Krakowa.

Data publikacji: 2020-04-21, ostatnia zmiana: 2020-04-16

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Ulotki dwustronne w 24H - wydruk 1000 szt. Papier: kreda 130g - KOLOR
124,99 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Sprzedaż botów do różnych serwisów i tanio cena 500 zł?
100,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Jak oznaczać dokumenty i inne przedmioty?
Nie szukaj swoich dokumentów czy innych ważnych rzeczy – podpisz pojemniki, w których je przechowujesz. Dzięki temu o wiele łatwiej znajdziesz potrzebne w danej chwili dokumenty i przedmioty.
Data publikacji: 2021-12-01
Czym się kierować, wybierając fotele biurowe do gabinetu?
Fotele biurowe do gabinetu powinny dodawać prestiżu pomieszczeniu i być jego ozdobą. Podczas przeglądania ofert warto zwrócić uwagę na jakość tapicerki i możliwość regulacji siedziska i oparcia. Jak w...
Data publikacji: 2021-11-19
Jak wybrać fotel biurowy do gabinetu?
Urządzając domowy gabinet, nie sposób pominąć etapu wybierania mebli, dzięki którym nasze biuro będzie funkcjonalne i dopasowane do naszych potrzeb. Jednym z elementów, których nie może zabraknąć w ga...
Data publikacji: 2021-11-08
Jak urządzić biuro w dobrym stylu?
Prowadząc własną działalność, której praca opiera się na wielogodzinnym przesiadywaniu przed komputerem, dobrze urządzone biuro to podstawa. Funkcjonalne na tyle, by wszystko potrzebne do pracy znajdo...
Data publikacji: 2021-09-08

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij