Druk wizytówek online. Jak zamówić wizytówki w internecie?

Druk wizytówek online. Jak zamówić wizytówki w internecie?

Wizytówka to podstawa w kontaktach biznesowych. Teraz stylowe wizytówki można zamówić również przez internet. Jak to zrobić?

Wizytówki to małe, najczęściej prostokątne kartoniki, które zawierają informacje dotyczące właściciela. W dobie internetu te małe druki nadal mają szerokie zastosowanie. Aby zlecić druk wizytówek, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Teraz można zlecić ich przygotowanie również całkowicie przez internet!

Jak można zamówić wizytówki online? Jakie rodzaje wizytówek są do dyspozycji? Z jakimi kosztami ich wykonania trzeba się liczyć?

Wizytówki przez internet? To proste!

Zamówienie druku wizytówek przez internet nie jest skomplikowaną procedurą. Wystarczy tylko dostęp do internetu, aby błyskawicznie przygotować projekt i zlecić przygotowanie kartoników w odpowiedniej liczbie.

Wizytówki zamawiać można na stronach internetowych drukarni za pośrednictwem specjalnych formularzy, w których określa się wszystkie parametry druku. Wystarczy zaledwie parę minut, aby natychmiast złożyć zamówienie bez konieczności wychodzenia z biura lub z domu.

Gdy klient nie posiada projektu, w takim przypadku może on zlecić jego wykonanie grafikowi, ale może również przyszykować go samodzielnie. Do dyspozycji są gotowe projekty, które można spersonalizować, umieszczając na nich odpowiednie informacje.

Przy zamawianiu wizytówek można również wybrać dodatkowe usługi polecające na ich uszlachetnieniu oraz wykończeniu.

Usługi dodatkowe przy druku wizytówek:

  • foliowanie – metoda uszlachetnienia polegająca na pokryciu wizytówek foliami błyszczącymi, matowymi albo aksamitnymi, dzięki czemu można poprawić ich estetykę, a także dodatkowo zabezpieczyć je przed szybszym zniszczeniem – zmoczeniem, starciem druku
  • złocenie – uszlachetnienie wizytówek, które polega na przyozdobieniu ich specjalnymi foliami posiadającymi złoty lub srebrny odcień
  • zaokrąglenie narożników – usługa przycięcia narożników wizytówek, aby nadać im zaokrąglony kształt
  • wycinanie – wycinanie wizytówek według projektu, do bardziej precyzyjnych wycięć stosowana jest metoda laserowa

Dzięki tak szerokiej gamie metod wykończenia wizytówek można nadać im naprawdę efektowny wygląd i sprawić, że będą one prezentowały się oryginalnie i natychmiast będą przyciągały wzrok.

Jak zatem zlecić druk wizytówek przez internet? To nie takie skomplikowane!

Wizytówki przez internet – krok po kroku:

  • wybierz rodzaj wizytówki, którą chcesz zamówić, w tym jej format oraz rodzaj papieru – możesz także wybrać jedną z dostępnych metod uszlachetnienia
  • określ nakład wizytówek – w przypadku większych nakładów można uzyskać dodatkowe rabaty
  • wskaż na czas realizacji zamówienia – standardowo lub ekspresowo
  • wybierz metodę dostawy oraz płatności za druk wizytówek zlecony przez internet

Czas realizacji wizytówek wynosi najczęściej około 5 dni roboczych, ale w przypadku wybrania opcji ekspres drukarnia może przygotować je w krótszym terminie. Wizytówki najczęściej dostarczane są kurierem.

Ile kosztuje druk wizytówek przez internet?

Koszt związany z drukiem wizytówek przez internet zależny jest od szeregu czynników, w tym głównie od wybranego formatu, papieru, uszlachetnienia wizytówek, a także od ich nakładu. Dodatkowo, za wykonanie wizytówek w ekspresowym terminie, także trzeba dopłacić.

Wydruk 100 sztuk standardowych wizytówek to cena około 35-45 złotych. Nakład rzędu 500 sztuk to około 100-120 złotych. W przypadku wizytówek ozdobnych ceny są wyższe i kalkulowane indywidualnie. Można sprawdzić je przy wyborze odpowiednich opcji na stronie drukarni.


Więcej informacji na temat druku wizytówek można znaleźć na stronie drukarni Studio-eM z Krakowa.

Data publikacji: 2020-04-21, ostatnia zmiana: 2020-04-16

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Torby polipropylenowe z nadrukiem - trwałe, kolorowe, hurt
1,00 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
Pozyskam klientów do mikroprzedsiębiorstw
1 843,77 zł
Lublin
(woj. lubelskie)
Akcje Górnicze kupie
1,00 zł
Ruda Śląska
(woj. śląskie)
Marketing dla małych firm
1 843,77 zł
Piszczac
(woj. lubelskie)
szybka oferta kredytowa
za darmo
Lublin
(woj. lubelskie)
Ulotki dwustronne w 24H - wydruk 1000 szt. Papier: kreda 130g - KOLOR
124,99 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Ekologiczne torby z nadrukiem - na zamówienie - hurt
1,00 zł
Rzeszów
(woj. podkarpackie)
Prowadzenie strony fanpage na Facebooku
250,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Bramy balonowe balony z helem wypuszczanie balonów z pudła
4,00 zł
Zgierz
(woj. łódzkie)
Dzielnicowy Portal Informacyjny Warszawy - City Media
123,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Sklep internetowy (sklep online) to już fundament także dla sprzedaży off-line
Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na otwarcie sklepu internetowego. Czy to dobry pomysł? Jakie niesie to za sobą korzyści? I czy sklep online naprawdę musi oznaczać różne skomplikowane, techni...
Data publikacji: 2021-02-04
Jak sprzedawać na WordPress i WooCommerce?
Darmowy i popularny system CMS WordPress już od kilkunastu lat używany jest przez miliony użytkowników, blogerów, czy przedsiębiorców na całym świecie. Powstał w 2003 roku i na początku był znany jedy...
Data publikacji: 2020-12-30
Sprzedaż w Internecie z każdym rokiem w górę
Jak wyglądał pierwszy handel internetowy? Co się zmieniło na przestrzeni czasu i jakie są najnowsze trendy i możliwości sprzedaży w internecie? Przedstawiamy zarys historii e-commerce, podpowiadamy, w...
Data publikacji: 2020-10-02
Sprzedaż w internecie w liczbach, kiedyś a dzisiaj, jak zmieniała się sprzedaż przez ostatnie 20 lat?
Liczne badania pokazują, że 80% decyzji zakupowych podejmujemy właśnie w internecie. Jesteśmy bardziej świadomi swoich potrzeb i oczekujemy jedynie doradztwa w kwestii wyboru produktów czy usług. A ja...
Data publikacji: 2020-09-27

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij