Twoja firma nie ma jeszcze strony internetowej? To najwyższy czas, by ją założyć!

Dlaczego warto mieć własną stronę WWW?

Internet to źródło wielu przydatnych informacji, w tym także o firmach, które działają lokalnie oraz globalnie. Warto być obecnym w sieci!

Wielu przedsiębiorców nadal nie ma własnych stron internetowych. Dotyczy to nie tylko niewielkich, jednoosobowych działalności, które skupione są na obsłudze klientów lokalnie. To także większe firmy, które kierują swoje usługi oraz produkty do odbiorców w całym kraju, a nawet poza jego granicami. Dzisiaj strony WWW to inwestycja, na którą powinien zdecydować się każdy przedsiębiorca!

Dlaczego warto mieć własną stronę WWW?

Wielu przedsiębiorców nie trzeba przekonywać do tego, że posiadanie strony internetowej związane jest z wieloma różnymi korzyściami. Warto jednak wskazać, że część z nich nadal nie jest w pełni przekonana do założenia swojej strony WWW.

Dzisiaj bardzo często można spotkać się z powiedzeniem, że jeśli czegoś nie można znaleźć w sieci, w takim przypadku najprawdopodobniej to nie istnieje. To powiedzenie ma także przełożenie na strefę biznesową.

Tworzenie stron WWW dla firm niesie ze sobą wiele korzyści, które odczuć można już od pierwszego dnia posiadania tego typu strony. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Zalety posiadania strony firmowej:

  • szybki i łatwy dostęp do informacji o firmie przez klientów, kontrahentów
  • lepszy kontakt z klientami, kontrahentami
  • wpływ na kreowanie wizerunku firmy online
  • opcja prowadzenia handlu online – sklep internetowy
  • szeroka gama różnych typów reklamy online
  • poprawa konkurencyjności firmy

W związku z tym strony internetowe dla firm niosą ze sobą wiele korzyści, które mogą pomoc w rozwoju przedsiębiorstwa. Warto więc traktować je nie jako kolejny koszt związany z prowadzeniem działalności, lecz jako inwestycję, która będzie mogła szybko przynieść przyszłościowe zyski!


Różne rodzaje stron WWW dla firmy

Przedsiębiorcy, którzy chcą zlecić tworzenie stron internetowych, posiadają obecnie do dyspozycji szeroką gamę ich wariantów do wyboru. Na co można się zdecydować?

Strona firmowa – wizytówka

Najprostsza strona WWW dla firmy to tak zwana wizytówka. Jest to strona posiadająca prostą budowę, ale zawiera ona wszystkie kluczowe informacje dotyczące przedsiębiorstwa, w tym jego oferty, historii, lokalizacji, godzin otwarcia. Może posiadać też system CMS do samodzielnej zmiany treści na stronie. Umożliwia również kontakt z przedsiębiorcą.

Wizytówki to najbardziej popularne strony internetowe, których założenie i prowadzenie nie jest również związane z wysokimi wydatkami.

Strona firmowa – strona standardowa

Jest to bardziej rozbudowana strona firmowa, która dedykowana jest dla większych firm, które pragną zaprezentować na swojej stronie także dodatkowe informacje.

Takie strony WWW także wyposażane są w CMS-y, czyli w systemy do zarządzania treścią. Mogą także posiadać rozbudowane katalogi, formularze i inne elementy.

Strona firmowa – sklep internetowy

Warto także wskazać, że strony internetowe również mogą również mieć postać sklepu online. To propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy pragną zacząć prowadzić sprzedaż swoich produktów w sieci.

Sklep internetowy wyposażony w odpowiednie systemy obsługi jest łatwy w prowadzeniu – także dla osób niemających doświadczenia w tym zakresie.


Gdzie można zamówić stronę internetową dla firmy?

Dzisiaj projektowanie stron internetowych można zamówić w wielu firmach specjalizujących się w świadczeniu tego typu usług. Tworzenie stron WWW nie jest przy tym związane z wysokimi wydatkami. To bardzo dobry wybór dla każdej firmy – korzyści wielokrotnie przewyższają koszty związane z taką inwestycją!


Artykuł powstał we współpracy z Agencją Reklamową Aliso z Krakowa.

Data publikacji: 2020-04-12, ostatnia zmiana: 2020-04-09

ZOBACZ OGŁOSZENIA

Pomogę Ci uzyskać adekwatne odszkodowanie do poniesionych strat już teraz !
za darmo
Lublin
(woj. lubelskie)
wizytówki, ulotki, plakaty, wydruk oraz darmowy projekt gratis
1,00 zł
Łódź
(woj. łódzkie)
Akcje Górnicze kupie
1,00 zł
Ruda Śląska
(woj. śląskie)
Pozyskam klientów do mikroprzedsiębiorstw
1 843,77 zł
Lublin
(woj. lubelskie)
Ulotki dwustronne w 24H - wydruk 1000 szt. Papier: kreda 130g - KOLOR
124,99 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Strona Internetowa - strony www, wizytówki online, sklepy, SEO, pozycjonowanie
499,00 zł
Białystok
(woj. podlaskie)
80g.pl - ładna strona internetowa już od 1zł / dzień
364,00 zł
Tarnowskie Góry
(woj. śląskie)
Baner reklamowy w centrum miasta wynajmę
200,00 zł
Inowrocław
(woj. kujawsko-pomorskie)
Baner reklamowy w centrum miasta
1,00 zł
Inowrocław
(woj. kujawsko-pomorskie)
888 58 5555 złoty numer Heyah
899,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
Marketing dla małych firm
1 843,77 zł
Piszczac
(woj. lubelskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Sprzedaż w Internecie z każdym rokiem w górę
Jak wyglądał pierwszy handel internetowy? Co się zmieniło na przestrzeni czasu i jakie są najnowsze trendy i możliwości sprzedaży w internecie? Przedstawiamy zarys historii e-commerce, podpowiadamy, w...
Data publikacji: 2020-10-02
Sprzedaż w internecie w liczbach, kiedyś a dzisiaj, jak zmieniała się sprzedaż przez ostatnie 20 lat?
Liczne badania pokazują, że 80% decyzji zakupowych podejmujemy właśnie w internecie. Jesteśmy bardziej świadomi swoich potrzeb i oczekujemy jedynie doradztwa w kwestii wyboru produktów czy usług. A ja...
Data publikacji: 2020-09-27
Skuteczna promocja w Internecie - jak to zrobić?
Z pewnością wielu z Was posiada swoje konta na Instagramie, Facebooku i YouTube. Chęć pokazania się innym oraz dotarcie do dużej ilości odbiorców to obecnie priorytet, dla twórców działających w media...
Data publikacji: 2020-09-01
Wdrażasz nowy produkt? Producent opakowań Cię o to zapyta
Wdrażanie opakowań z tworzyw sztucznych, folii, papieru czy szkła to proces angażujący wiele działów w firmie, a nawet najwyższego szczebla decydentów. Na uwadze trzeba mieć nie tylko koszty opakowań,...
Data publikacji: 2020-08-04