Lajki na Instagramie - niesamowita inwestycja w swoje konto!

Lajki na Instagramie - niesamowita inwestycja w swoje konto!

Instagram to bardzo popularna platforma ostatnich lat. Przebiła Facebook'a oraz inne znane w sieci miejsca. Stała się miejscem dzielenia się życiem, jak i idealnym miejscem dla twórców, którzy szukają wybicia się. Jednak często licznik lajków bywa okrutny i pokazuje, że jednak mało osób interesuje się naszym kontem. A jak wiadomo, Instagram likes oraz inne odpowiedzi ze strony obserwujących są na wagę złota. Wielu użytkowników Instagrama zdaje sobie z tego sprawę, dlatego też szukają rozwiązań innych, niż wyłącznie własne zaangażowanie. Sprawdź, co można zrobić, aby lajki na Instagramie spadały często i w dużych ilościach!

 1. Działalność na Instagramie — dobre zdjęcia to podstawa
 2. Regularna publikacja krokiem do stania się realnym twórcą
 3. Jak zdobyć lajki na Instagramie?
 4. Po co kupować like Instagram?
 5. Czy warto kupować Instagram lajki? 
 6. Czy kupowanie lajków jest bezpieczne?
 7. Czy konto może zostać zablokowane za kupowanie Instagram like? 
 8. Ile kosztują lajki na Instagramie?

Działalność na Instagramie — dobre zdjęcia to podstawa

Działanie na Instagramie wiąże się przede wszystkim z dodawaniem chwytliwych, ładnych, estetycznych zdjęć, które przykują uwagę potencjalnych obserwatorów. Wchodząc na platformę, można od razu zauważyć, że Instagram nie promuje sam od siebie zdjęć, które są słabej jakości. I choć sam algorytm nie jest w stanie ocenić, jakiej jakości jest zdjęcie, to liczba lajków już tak. Im lepsze, ładniejsze, ostrzejsze zdjęcie, bardziej estetyczne, tym większe prawdopodobieństwo, że pojawią się pod nim prawdziwe lajki w dużej ilości. Dlaczego? Lajkowanie zdjęć przez innych ludzi to nic innego, jak odzwierciedlenie ich gustu. Kiedy widzą fotografię estetyczną i ładną, wtedy dają like instagram https://polskielajki.pl/produkt/kup-instagram-likes/.

Regularna publikacja krokiem do stania się realnym twórcą

Jak pokazuje doświadczenie, codziennie spędzamy nawet kilkadziesiąt minut na mediach społecznościowych. Niektóre osoby z chęcią obserwujemy i jesteśmy na bieżąco z ich postami. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj ma to związek z regularnością dodawania postów. Jeśli więc samodzielnie chcesz stać się instagramową gwiazdą, koniecznie popracuj nad regularnością wrzucanych postów. Regularna dawka informacji o życiu influencera jest pożywką dla zwykłych ludzi, jak i dla osób hejtujących. Jeśli taka osoba zniknie z mediów, możliwe, że obserwatorzy przestaną się interesować. To może poważnie zaszkodzić popularności, a także zmniejszyć ilość lajków.

Jak zdobyć lajki na Instagramie?

Zastanawiasz się, jak zdobyć polskie lajki na Instagramie? Przede wszystkim warto publikować regularnie wciągające, intrygujące treści, a przy okazji okraszać je dobrymi jakościowo zdjęciami. Jednak nie każdego takie zachowanie przekona. Można dodatkowo organizować rozdania, dzięki czemu zachęcisz obce osoby do zapoznania się z Twoim profilem. Obawiasz się, że finalnie takie działania mogą nie przynieść długotrwałego rezultatu? Nie chcesz się wypalić, zanim osiągniesz swój cel? Jeśli tak jest, możliwe, że potrzebujesz innego rozwiązania. Przykładem jest zakup lajków. 

Po co kupować like Instagram?

Zastanawiasz się, czy kupowanie polubień to dobre rozwiązania? A może kupując lajki, zaszkodzisz sobie, zamiast pomóc? Po co w ogóle kupować lajki? Wielu osobom może wydawać się to głupie, aby kupować polubienia. Zwłaszcza, jeśli zależy im na realnych obserwujących oraz autentycznych reakcjach, kupowanie polubień może okazać się niezbyt dobrym pomysłem. 

Nie da się ukryć, że to właśnie algorytm Instagrama decyduje o tym, jaki zasięg będą miały Twoje posty. Jeśli chcesz zyskać jego przychylność, warto go do tego zachęcić w pewien prosty sposób. Dlatego właśnie warto kupować lajki. Nagły wzrost polubień pod jednym z postów może być znakiem dla algorytmu, że jest on interesujący i powinien wyświetlać się dłużej lub szerszemu gronu użytkowników Instagrama. Otrzymując wcześniej zamówione lajki, możesz znaleźć się nawet w zakładce "odkrywaj", która pozwala na jeszcze lepsze wybicie się mniejszym kontom. Szybkie lajki to automatycznie lepsza pozycja Twojego konta w mediach społecznościowych!

Czy warto kupować Instagram lajki? 

W Twojej głowie kiełkuje pytanie, czy warto kupować Instagram like? Z pewnością warto zauważyć, że pozyskiwanie nowych interakcji zupełnie organicznie, a więc poprzez obserwacje czy hashtagi jest czasochłonne, a jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. Nie każdy jednak chce opierać wyłącznie na tym swoją działalność w Internecie. Kupione na instagramie lajki to szybki sposób na polubienia, które automatycznie zwiększą zasięgi Twojego posta, a co za tym idzie — Twojego konta. W ten sposób dotrzesz do większej liczby osób. Dlaczego więc warto kupować lajki?

Oto zalety kupna lajków na Instagramie:

 • zwiększone zasięgi posta,
 • zwiększona szansa na współpracę z klientami oraz markami, a co za tym idzie — możliwość zarabiania,
 • zwiększona rozpoznawalność profilu i popularność Twojej osoby,
 • szybszy rozwój konta oraz pozyskiwanie nowych obserwujących.

Kiedy pod postem pojawiają się setki like czy nawet tysiące, profil automatycznie zyskuje znacznie większą widoczność. Oznacza to, że potencjalni nowi obserwatorzy są w stanie dotrzeć do konta, a jeśli się spodoba — zaobserwować je i śledzić dłużej. Kupowanie like'ów to bardzo dobry sposób na to, by zwiększyć popularność profilu w bardzo krótkim czasie, co może się opłacić, w przeciwieństwie do organicznego, naturalnego rozwoju konta. Osiągnięcie celów wyznaczonych przez siebie w krótkim czasie bywa bardzo kuszące dla wielu osób.

Zwiększone zasięgi dzięki kupionym like'om pozwolą na zyskanie wielu korzyści. Jest to bardzo istotne w branży marketingowej. 

Czy kupowanie lajków jest bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy kupowanie lajków jest w pełni bezpieczne dla konta. Odpowiedź jest prosta — kupowanie lajków nie niesie ze sobą żadnego zagrożenia. Wiele też zależy od tego, gdzie dokładnie kupione zostaną lajki. Ważne jest, aby nie podawać żadnych wrażliwych danych, takich jak nazwa konta czy dane do logowania. 

Czy konto może zostać zablokowane za kupowanie Instagram like? 

Bardzo ważne jest, by kupować lajki jedynie w zaufanych miejscach w sieci. Na szczęście wiele promujących się witryn do kupienia lajków nie wykorzystuje botów. Określona liczna polubień kupiona w tych miejscach to gwarancja, że polubienia będą pochodzić od realnych użytkowników. W ten sposób algorytm nie odczyta tego, jako oszustwa, a konto osoby kupującej będzie maksymalnie bezpieczne i nie zostanie zablokowane.

Ile kosztują lajki na Instagramie?

Jako twórca zamierzający kupić lajki, zastanawiasz się, ile trzeba wydać, aby widzieć efekty? Tak naprawdę lajki można kupić już od kilku złotych. Wiele zależy od tego, czy kupujesz realne lajki, czy lajki od nieprawdziwych kont. Wiadomo, że ta pierwsza opcja będzie droższa. Koszty rosną też w momencie, kiedy wybieramy większy, a co za tym idzie lepszy pakiet. Za kupione lajki możesz zapłacić od kilku złotych do kilku tysięcy. Wybierz opcję, która wydaje się dla Ciebie najlepsza, a przy okazji taką, za którą bez problemu zapłacisz. 

Data publikacji: 2023-05-25, ostatnia zmiana: 2023-05-25

ZOBACZ OGŁOSZENIA

kalendarz b6 192 książkowy 2023 dla kobiety z gumką botanic interdruk
12,82 zł
Chorzów
(woj. śląskie)
kalendarz b6 192 książkowy 2023 z gumką metallic dots interdruk
12,82 zł
Gdynia
(woj. pomorskie)
ofertówka a4 u twarda zawieszka 25 sztuk biurfol
34,02 zł
Bytom
(woj. śląskie)
Ulotki dwustronne w 24H - wydruk 1000 szt. Papier: kreda 130g - KOLOR
124,99 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
kalendarz a6 192 książkowy 2023 z gumką botanic interdruk
13,12 zł
Kraków
(woj. małopolskie)
kalendarz b6 192 książkowy 2023 dla kobiety z gumką she interdruk
12,82 zł
Słupsk
(woj. pomorskie)
kalendarz książkowy 2023 z gumką a5 384 kartek metallic birds dzień na stronie interdruk
24,49 zł
Biała Podlaska
(woj. lubelskie)
kalendarz książkowy 2023 z gumką a5 384 chess interdruk dzień na stronie
24,49 zł
Szczecinek
(woj. zachodniopomorskie)
ofertówka a4 l twarda biała 10 sztuk biurfol
18,14 zł
Szczecin
(woj. zachodniopomorskie)
ofertówka a4 l twarda żółta 10 sztuk biurfol
18,14 zł
Nowa Ruda
(woj. dolnośląskie)
Ploter tnący Silhouette Cameo 4 Pro 60 cm do pracowni florystycznej - wycinanie dekoracji
3 000,00 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
ofertówka a5 l twarda przeźroczysta 25 sztuk biurfol
21,73 zł
Łódź
(woj. łódzkie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Ile trzeba zainwestować w sklep internetowy?
Planujesz założenie e-sklepu? Z naszego poradnika dowiesz się, jakie elementy wpływają na koszt jego założenia. Ile kosztuje utrzymanie sklepu online? Sprawdź!
Data publikacji: 2023-05-12
Jakie są rodzaje taśm (kalek) termotransferowych?
Taśmy termotransferowe to specjalne materiały eksploatacyjne, które są używane w drukarkach termotransferowych do drukowania różnego rodzaju etykiet, naklejek, kodów kreskowych i innych elementów. Wyb...
Data publikacji: 2023-05-11
Tiktok Ads - format reklamy w kampanii Tiktok Ads
Tiktok Ads to coraz bardziej rozpoznawalna forma publikowania reklamy. Tworzenie reklam Tiktok to proces, który może wydawać się prosty. Nie jest to oczywiście prawda, z wielu względów. Dotarcie do ko...
Data publikacji: 2022-11-30
Znajdź dobre studio graficzne i zwiększ widoczność
Każda firma, która dziś rozpoczyna działalność, dobrze wie, jak trudno jest zaistnieć na rynku tak konkurencyjnym jak obecny. Podobnie jak przedsiębiorstwo, którego kolejnym celem jest poszerzenie zas...
Data publikacji: 2022-06-23