Czy warto inwestować w odzież firmową z nadrukiem?

Czy warto inwestować w odzież firmową z nadrukiem?

Przedsiębiorcy, którzy chcą odnieść na rynku sukces, muszą inwestować w reklamę. Obecnie jako przekaz reklamowy mogą zostać wykorzystane bardzo różne nośniki. Mnóstwo firm decyduje się na zainwestowanie w odzież firmową z nadrukiem. Tego typu odzież może zostać wykorzystana jako nośnik reklamy przez każdą firmę niezależnie od jej wielkości i branży. Rozwiązanie to pozwala przy tym skutecznie dotrzeć do bardzo szerokiego grona potencjalnych klientów. Co ważne, nadruk można dzisiaj wykonać na bardzo różnej odzieży.

Na jakiej odzieży można umieścić nadruk?

Nowoczesne techniki poligraficzne, które obecnie ma do swojej dyspozycji branża poligraficzna sprawiają, że logo bądź nazwę firmy można umieścić na bardzo różnych rodzajach odzieży. Zdecydowanie najczęściej firmowe nadruki wykonywane są na T-shirtach. Nie oznacza to jednak, że nie można umieścić ich na bluzach, kurtkach czy czapkach. Ponadto można umieścić je w bardzo różnych miejscach odzieży. Z powodzeniem nadruk może zostać wykonany nie tylko z przodu, ale także z tyłu czy na rękawie, koszulki, bluzy, kurtki. Nadruki można umieścić nie tylko na ubraniach w białym lub czarnym kolorze, ale na wszystkich bez względu na to, jaki jest ich kolor.

Jak wykorzystać odzież z firmowym nadrukiem?

Nadruk na odzieży firmowej to bardzo skuteczna forma reklamy. Tego typu odzież doskonale sprawdzi się nie tylko jako odzież robocza dla pracowników. Ubrania z nazwą bądź logo firmy doskonale wybierane są jako prezent dla stałych lub potencjalnych klientów. Ubrania z firmowym nadrukiem sprawdzą się także jako upominek dla kontrahentów. Możne je wręczyć pracownikom jako prezent z okazji na przykład jubileuszu firmy czy świąt Bożego Narodzenia. Tego typu upominki są bardzo cenione przez wszystkie obdarowane osoby. Ponadto nie są obcesową formą reklamy.

Jakimi technikami mogą być wykonane nadruki na odzieży?

Jeszcze nie tak dawno nadruki na ubraniach wykonywano, głównie wykorzystując metodę sitodruku. Obecnie pojawiła się technika alternatywna. Jest nią druk lateksowy. Wykonane tą techniką nadruki na bluzach, koszulkach czy innych elementach odzieży odznaczają się wyjątkową trwałością. Nie tracą intensywnych kolorów pod wpływem promieniowania słonecznego. Drukowanie w technologii druku lateksowego pozwala na noszenie wzorów w bardzo różnych miejscach. Firmowe logo czy nazwa firmy mogą zostać umieszczone nawet w bardzo nietypowych miejscach. Plusem tej technologii jest możliwość wykonania trwałych nadruków na odzieży wykonanej z bardzo różnych materiałów.

Ile kosztuje odzież firmowa z nadrukiem?

Wielu przedsiębiorców obawia się, że wykonanie odzieży z logo bądź nazwą firmy to konieczności wydania sporej sumy pieniędzy. Okazuje się jednak, że koszty wykonania takiej odzieży wcale nie są wysokie. Oznacza to, że jest to inwestycja, na którą mogą pozwolić sobie nie tylko wielkie przedsiębiorstwa, ale także małe rodzinne firmy. Oczywiście, jeśli ubrania z nadrukiem mają pełnić funkcję nośnika reklamy, muszą być naprawdę bardzo wysokiej jakości. Również jakość nadruku nie może pozostawiać żadnych wątpliwości.


Data publikacji: 2022-05-04, ostatnia zmiana: 2022-05-04

ZOBACZ OGŁOSZENIA

kalendarz b6 192 książkowy 2023 dla kobiety z gumką she interdruk
12,82 zł
Słupsk
(woj. pomorskie)
kalendarz a6 192 książkowy 2023 z gumką metallic dreams interdruk
13,12 zł
Kłodzko
(woj. dolnośląskie)
Ulotki dwustronne w 24H - wydruk 1000 szt. Papier: kreda 130g - KOLOR
124,99 zł
Warszawa
(woj. mazowieckie)
ofertówka a4 l twarda biała 10 sztuk biurfol
18,14 zł
Szczecin
(woj. zachodniopomorskie)
kalendarz książkowy a5 granatowy 2023 obszywany kbr330
21,25 zł
Sochaczew
(woj. mazowieckie)
ofertówka a4 l esselte twarda krystaliczna 25 sztuk 55430
69,43 zł
Gdańsk
(woj. pomorskie)
ofertówka a4 l twarda zawieszka 25 sztuk biurfol
34,02 zł
Olsztyn
(woj. warmińsko-mazurskie)
ofertówka a4 l twarda czarna 10 sztuk biurfol
18,14 zł
Kielce
(woj. świętokrzyskie)
kalendarz książkowy 2023 a5 192k z gumką metallic galaxy interdruk
19,09 zł
Leszno
(woj. wielkopolskie)
ofertówka a4 l przeźroczysta 25 sztuk twarda biurfol
16,49 zł
Wrocław
(woj. dolnośląskie)
kalendarz książkowy 2023 z gumką a5 384 kartek flowers dzień na stronie interdruk
24,49 zł
Wodzisław Śląski
(woj. śląskie)
ofertówka a4 l twarda zielona 10 sztuk biurfol
18,14 zł
Bielsko-Biała
(woj. śląskie)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY NA BLOGU

Tiktok Ads - format reklamy w kampanii Tiktok Ads
Tiktok Ads to coraz bardziej rozpoznawalna forma publikowania reklamy. Tworzenie reklam Tiktok to proces, który może wydawać się prosty. Nie jest to oczywiście prawda, z wielu względów. Dotarcie do ko...
Data publikacji: 2022-11-30
Znajdź dobre studio graficzne i zwiększ widoczność
Każda firma, która dziś rozpoczyna działalność, dobrze wie, jak trudno jest zaistnieć na rynku tak konkurencyjnym jak obecny. Podobnie jak przedsiębiorstwo, którego kolejnym celem jest poszerzenie zas...
Data publikacji: 2022-06-23
Przegrody biurowe - skupienie i prywatność nawet w zatłoczonym biurze!
W przestrzeni biurowej ciężko jest stworzyć miejsce, w którym każdy będzie czuł się komfortowo i będzie mógł skupić się na swojej pracy – szczególnie jeśli planuje się open space, a firma zatrudnia wi...
Data publikacji: 2022-03-31
Wynajem mebli coraz popularniejszy
Jak w szybki i łatwy sposób zaoszczędzić pieniądze? Przestać kupować. Niemożliwe? Zamiast inwestować w kolejne nowe przedmioty, warto skorzystać z opcji wynajmowania. Mieszkania, samochody i inne rzec...
Data publikacji: 2021-12-29

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij