Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


USŁUGI REMONTOWE, USŁUGI BUDOWLANE BUKOWIEC

(Brak ogłoszeń w miejscowości Bukowiec. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)


Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.

Posadzki maszynowe

Oferujemy posadzki maszynowe z Mixokreta o najwyższym standardzie...

Lokalizacja:
Chodzież
Wystawiający:
Osoba prywatna

Usługi remontowo-budowlane » Ogłoszenia Chodzież (wielkopolskie), Dodano: 2019-02-19

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Piła (pow. pilski w woj. wielkopolskim), ogłoszenia Gniezno (pow. gnieźnieński w woj. wielkopolskim), ogłoszenia Golęczewo (pow. poznański w woj. wielkopolskim), ogłoszenia Rynarzewo (pow. nakielski w woj. kujawsko-pomorskim), ogłoszenia Budzyń (pow. chodzieski w woj. wielkopolskim), ogłoszenia Chodzież (pow. chodzieski w woj. wielkopolskim), ogłoszenia Oborniki (pow. obornicki w woj. wielkopolskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Dom szkieletowy czy murowany?

Dom szkieletowy czy murowany?

Poszukiwania własnej działki właśnie się zakończyły - jesteśmy dumnymi posiadaczami skrawka ziemi. Tylko co dalej? Oczywiście budujemy domek! Pozostaj...

Data publikacji: 2018-08-31, Dział: Usługi

Cechy projektów domów energooszczędnych

Cechy projektów domów energooszczędnych

Budynkami energooszczędnymi najbardziej zainteresowani są oszczędni, czyli inwestorzy którzy szanują własne pieniądze. Ponieważ symulacje pokazują, że...

Data publikacji: 2018-06-27, Dział: Usługi

Od czego zacząć budowę domu?

Od czego zacząć budowę domu?

Decyzja o budowie własnego domu zwiastuje nie tylko wiele różnych obowiązków i problemów do rozwiązania, ale także niezapomniane doświadczenie i satys...

Data publikacji: 2018-04-25, Dział: Usługi


Przeglądasz oferty w kategorii: Usługi remontowo-budowlane ogłoszenia, Bukowiec (+25km) w województwie wielkopolskim. Zobacz też wszystkie oferty w dziale darmowe ogłoszenia Bukowiec.

W tym dziele znajdują się oferty zamieszczone przez firmy świadczące usługi w branży remontów i budownictwa. Znajdziesz tutaj zarówno firmy, którzy od zera wybudują dom pod klucz, po doskonałych specjalistów w wybranej dziedzinie. Najczęściej poszukiwani specjaliści to glazurnik, malarz, elektryk, hydraulik, gazownik. Ponadto często poszukiwane są firmy, które przeprowadzają kompleksowe remonty. Wtedy jedna firma realizuje prace od A do Z. Zrobi remont łazienki (ułożenie kafli, montaż wc, osadzenie wanny), ułożenie podłogi (parkietu, paneli, gresu), wymieni drzwi, okna a na koniec przeprowadzi malowanie. Ponadto elektryk zadba o wymianę instalacji elektrycznej, a hydraulik o nowe doprowadzenia i odprowadzenia wody.

W większości w tym dziele ogłaszają się firmy. Jednak zdarzają się też osoby prywatne (złota rączka) wykonujące pracę np. na umowę o dzieło. Często są to osoby pracujące w branży remontowo-budowlanej, które dorabiają sobie po godzinach.

Dodawanie ogłoszeń

Prowadzisz firmę remontową lub budowlaną? Może świadczysz usługi z tego zakresu? Dodaj bezpłatnie ogłoszenie w dziale usługi na Sprzedawaczu. Dotrzyj do tysięcy osób szukających lokalnie różnego rodzaju specjalistów od remontów i budowy domów.

Jeśli szukasz specjalisty zamieść swoje ogłoszenie w dziale Zlecę prace remontowo-budowlane. Opisz dokładnie jakie prace chcesz wykonać oraz w jakiej miejscowości.

Uwaga oferty zostały zawężone do określonej lokalizacji: Bukowiec, woj. wielkopolskie, pow. wągrowiecki, gm. Wągrowiec. Usuń z filtra nazwę miejscowości by zobaczyć wszystkie oferty w dziale: Usługi remontowe, usługi budowlane.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?