WOŹNY K/M (Zarobki: od 4 300 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
WOŹNY K/M

Zakres obowiązków

Utrzymanie czystości i porządku w budynku szkoły.
Wymagania: wykształcenie podstawowe. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Chęć do pracy

Możliwość uzyskania premii regulaminowej. Szkoła wypłaca dodatek stażowy. Wysokość dodatku jest obliczana na podstawie złożonych świadectw pracy. Pierwsza umowa na okres próbny.

Praca zmianowa w godz.: 6:00-14:00, 12:00-20:00.

[Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 22 277 15 00]
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ dodatki. Możliwość uzyskania premii regulaminowej. Szkoła wypłaca dodatek stażowy. Wysokość dodatku jest obliczana na podstawie złożonych świadectw pracy. Pierwsza umowa na okres próbny.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 79 IM. STANISŁAWA KOSTKI POTOCKIEGO W WARSZAWIE
22 277 15 00
[email protected]
Miejsce pracy: Wiertnicza 26, 02-952 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-14

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl