WOŹNA/WOŹNY K/M (Zarobki: od 2 500 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

Oferta pracy
WOŹNA/WOŹNY K/M

Zakres obowiązków
- dbanie o czystość pomieszczeń szkoły (sale lekcyjne, korytarze)
#E
Branża: edukacja publiczna
Lokalizacja miejsca pracy: ul. Jeziorna 5/9, 02-911 Warszawa (Mokotów)

Wymagania:
- wykształcenie średnie;
- stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości do 3 metrów;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

*Praca w godzinach: 14-18 lub 15-19

Zgłoszenia: 22 842 24 55, [email protected], osobiście
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 2 500 PLN
+ wysługa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, godziny : 09:00-15:00:
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945
22 842 24 55
[email protected]
Miejsce pracy: Jeziorna 5/9, 02-911 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po ustaleniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-21

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl