Syndyk sprzeda ruchomości - w tym sprzęt gastronomiczny

1 000,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Syndyk sprzeda ruchomości - w tym sprzęt gast... - Pozostałe - Gdynia

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Dolce Vita Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000122000) prowadzonej przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy w systemie teleinformatycznym KRZ o sygn. akt GD1G/GUp/58/2023 ogłasza przetarg pisemny ofertowy na sprzedaż ruchomości:


(WYKAZ RUCHOMOŚCI W OBRAZKACH)


W trybie wyboru najkorzystniejszej oferty na podstawie regulaminu przetargu z 14 grudnia 2023 roku. Cena wywoławcza dla każdej z wymienionych ruchomości wynosi 75% oszacowania. Ruchomości z poszczególnych punktów mogą być sprzedane wyłącznie łącznie, tj. wszystkie ruchomości z danego punktu w tabeli stanowią jeden przedmiot sprzedaży.

Termin składania ofert: do dnia 12 stycznia 2024 roku. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie oferty spełniającej kryteria wymienione w regulaminie przetargu oraz wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na rachunek bankowy wskazany w regulaminie. (jedynie podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym syndyka regulamin przetargu zawiera poprawny numer rachunku masy upadłości). Sprzedaż dokonywana jest na podstawie faktury VAT wystawionej przez syndyka masy upadłości. Wszelkie koszty, podatki i opłaty związane z zawarciem umowy, o ile takie wystąpią, ponosi w całości nabywca.

Otwarcie ofert nastąpi na posiedzeniu w dniu 18 stycznia 2024 roku o godzinie 16.00 w biurze syndyka przy ul. Sobótki 9/IIIp., 80-247 Gdańsk przez Komisję składającą się z syndyka oraz radcy prawnego. Oferentowi, którego oferta zostanie przyjęta, wadium zostanie zarachowane na poczet ceny.

Szczegółowe informacje o warunkach sprzedaży w tym możliwość udostępnienia regulaminu przetargu, zdjęć ruchomości oraz dodatkowych informacji można uzyskać w biurze Syndyka Jakuba Ryncarza położonym w Gdańsku, przy ul. Sobótki 9/ IIIp., za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] lub pod numerem telefonu: 603-372-137 (w godzinach funkcjonowania biura: pn-pt 10-16).

Zgodnie z art. 313 Prawa Upadłościowego - Sprzedaż dokonana w postępowaniu upadłościowym ma skutki sprzedaży egzekucyjnej. Nabywca składników masy upadłości nie odpowiada za zobowiązania podatkowe upadłego, także powstałe po ogłoszeniu upadłości.

Syndyk zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży w każdym czasie bez podania przyczyny.

Rękojmia za wady fizyczne i prawne przedmiotu sprzedaży jest wyłączona. Sprzedający nie udziela gwarancji na przedmioty sprzedaży.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty sprzedaży i stanowi zaproszenie do składania ofert.


.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Biuro Syndyka

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 47
Data dodania: 2023-10-30

Zgłoś naruszenie
Biuro Syndyka

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS ZADAJ PYTANIE
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ