STOLARZ - MONTAŻYSTA STOLARKI BUDOWLANEJ (Zarobki: od 6 117 do 9 784 PLN) - Gogołowa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STOLARZ - MONTAŻYSTA STOLARKI BUDOWLANEJ

Zakres obowiązków
Wymagane wykształcenie zawodowe, przyuczenie do zawodu, znajomość maszyn i urządzeń. Mile widziane doświadczenie. Miejsce pracy: hala produkcyjna Gogołowa. Charakterystyka pracy: prace stolarskie, montaż okien i drzwi. Kontakt telefoniczny z pracodawcą. Podania składać e-mailem: [email protected]
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: obsługa maszyn i urządzeń

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 117 do 9 784 PLN
prace stolarskie, montaż okien i drzwi.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
PHU TECHNIKA OKIENNA RDUCH I Z. BOREK SP.J.
697253025
[email protected]
Miejsce pracy: Wiejska 55a, 44-323 Gogołowa, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Gogołowa
woj. śląskie
pow. wodzisławski
gm. Mszana

Kategoria: Stolarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-18

Stolarz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl