STAŻYSTA - INSPEKTOR DS. GOSPODARCZYCH (Zarobki: od 5 560 do 5 560 PLN) - Wrocław, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STAŻYSTA - INSPEKTOR DS. GOSPODARCZYCH

Zakres obowiązków
1) gospodarowanie nieruchomościami Sądu, w tym: prowadzenie spraw z zakresu ochrony i bezpieczeństwa w budynkach Sądu, bieżąca kontrola stanu technicznego budynków Sądu, niezwłoczne podejmowanie działań organizacyjnych w przypadku wystąpienia awarii, uczestniczenie w komisjach odbioru robót remontowych,
2) przygotowywanie i realizacja umów na usługi informatyczne,
3) obsługa zakupów sprzętu informatycznego, w tym zbieranie i składanie zapotrzebowania, przyjmowanie sprzętu, ewidencja, wprowadzanie dostaw i faktur, rozliczanie, nadzór nad konserwacjami i naprawami sprzętu informatycznego, urządzeń biurowych oraz systemów teletechnicznych, inwentaryzacja sprzętu informatycznego,
4) obsługa usług telefonii komórkowej, stacjonarnej oraz usług internetowych, w tym zarządzanie wydawaniem telefonów komórkowych, zwrotami, serwisem,
5) obsługa stanowiska pracy pod kątem sprzętu informatycznego, w tym przygotowanie nowego stanowiska, przydział sprzętu, prowadzenie jego ewidencji, przenoszenie stanowiska na czas remontów, usuwanie drobnych usterek,
6) współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Sądu,
7) obsługa sekretariatu Dyrektora Sądu.

Oferta dostępna w sali E, C, H, A.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 748 11 30.

Z naszej strony oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- przyjazną atmosferę pracy,
- stałe godziny pracy,
- dodatek za wieloletnią pracę, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- terminową wypłatę wynagrodzenia,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne, tzw. trzynastą pensję, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- możliwość korzystania ze świadczeń Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Termin i miejsce złożenia dokumentów:
1) termin złożenia dokumentów: do 27 września 2024 r.
2) miejsce złożenia dokumentów:
a) w Biurze Podawczym Sądów Rejonowych przy ul. Podwale 30, pokój nr 60A, w godzinach urzędowania sądu,
b) drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu, ul. Podwale 30, 50-040 Wrocław;
Wymagane dokumenty należy składać lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: Konkurs na staż urzędniczy w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu stanowisko stażysty w Oddziale Gospodarczym.
Konkurs składa się z następujących etapów:
I etap: weryfikacja zgłoszeń pod kątem spełnienia wymogów formalnych,
II etap: sprawdzian praktyczny sprawdzenie umiejętności pracy z komputerem oraz znajomości wskazanych w ogłoszeniu aktów prawnych.
III etap: rozmowa kwalifikacyjna.

Informacje dodatkowe:
1) lista kandydatów dopuszczonych do kolejnych etapów konkursu oraz wyniki z poszczególnych etapów konkursu publikowane będą w Biuletynie Informacji Publicznej Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu (strona internetowa) w zakładce Oferty pracy,
2) oferty niespełniające wskazanych w ogłoszeniu wymogów zostaną odrzucone,
3) kandydatury zgłoszone po terminie lub wysłane drogą mailową nie będą rozpatrywane,
4) dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Kadr Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieścia pod numerem telefonu (71) 74-81-130.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu konkursu oraz jego termin i miejsce ogłoszone zostaną w dniu 4 października 2024 r.

Szczegóły na stronie:
www.wroclaw-srodmiescie.sr.gov.pl
wroclaw-srodmiescie.sr.gov.pl
1) wykształcenie wyższe co najmniej pierwszego stopnia; dodatkowym atutem będzie wykształcenie informatyczne,
2) pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
3) nieposzlakowana opinia, niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
4) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
5) dobra znajomość obsługi komputera (w tym: pakietu biurowego MS Office, wyszukiwarki internetowej, poczty elektronicznej) oraz innych urządzeń biurowych,
6) podstawowa znajomość administrowania stroną www,
7) znajomość .

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-18

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl