STARSZY REFERENT W SEKCJI MEDYCZNEJ (Zarobki: od 4 840 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT W SEKCJI MEDYCZNEJ

Zakres obowiązków
wsparcie wojskowej logistyki w zakresie środków i sprzętu medycznego, planowanie finansów i weryfikacja faktur, przygotowanie pism i dokumentacji, prowadzenie ewidencji w systemie ZWSI RON, przygotowanie projektów umów i dokumentacji do zamówień publicznych, budowanie dobrych relacji oraz współpraca z klientami, oferentami i wykonawcami.
Praca w godz. pon-czw: 7.00-15.30, pt: 7.00-13.00
umiejętność wnioskowania. Mile widziane: znajomość funkcjonowania systemów i procesów logistycznych, doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce, znajomość przepisów oraz szkolenia dotyczące zamówień publicznych, znajomość systemu ZWSI RON, SI ARCUS
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: KOMUNIKATYWNOŚĆ, samodzielność, kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia, doświadczenie - 3 lata na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 840 PLN
brutto+ dodatek za wysługę lat

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, termin: tel. umówienie spotkania, kontakt mailowy:
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Poznaniu/Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych/12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej w Poznaniu/CWCR/Regionalna Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Poznaniu
261-57-48-04
[email protected]
Miejsce pracy: BUKOWSKA 34, 60-811 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV, świadectwo pracy, inne poświadczenia uprawnień

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-20

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl