STARSZY REFERENT SEKCJA OBSŁUGI INFRASTRUKTURY (Zarobki: od 4 830 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY REFERENT SEKCJA OBSŁUGI INFRASTRUKTURY

Zakres obowiązków
prowadzenie ewidencji korespondencji kierownika Sekcji Obsługi Infrastruktury, wykonywanie dokumentów sprawozdawczych i analitycznych, segregowanie i ewidencjonowanie zbiorów dokumentacji wytwarzanej, comiesięczne rozliczanie konserwatorów z wydanych i wykorzystanych materiałów, kontrola nad obrotem ilościowym i jakościowym asygnat wg otrzymanych dokumentów, wykonanie protokołów przyjęcia na ewidencję odzyskanych z rozbiórek materiałów zgodnie z obowiązującymi przepisami
Praca w godzinach: pon-czw 7.00-15.30, piątek: 7.00-13.00

Doswiadczenie zawodowe: minimum 1 rok
Umiejętność: znajomość programu ACCESS
Znajomość języków obcych- nie jest wymagana
Oczekiwania mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praca przy komputerze

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane, obsługa komputera - WORD, obsługa komputera - PAINT, obsługa komputera - EXCEL, praca przy komputerze, znajomość obsługi komputera, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1)

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 830 PLN
Brutto + dodatek za wysługę lat

14 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Poznaniu/Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych/12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej w Poznaniu/CWCR/Regionalna Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Poznaniu
261 57 48 04
[email protected]
Miejsce pracy: BUKOWSKA 34, 60-811 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv, świadectwo pracy, inne poświadczenia uprawnień

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2024-05-28

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl