STARSZY REFERENT DO SPRAW: OBSŁUGI KANCELARYJNO ADMINISTRACYJNYCH W PIONIE GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO (Zar

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

STARSZY REFERENT DO SPRAW: OBSŁUGI KANCELARYJNO ADMINISTRACYJNYCH W PIONIE GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Zakres obowiązków
Osoba na tym stanowisku:
-odbiera i wysyła korespondencję wytworzoną w Pionie Głównego Księgowego, w tym za pośrednictwem EZD w celu
zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów;
-ewidencjonuje, archiwizuje, brakuje dokumentację wytworzoną w Pionie Głównego Księgowego w celu zapewnienia prawidłowego obiegu dokumentów;
-prowadzi rejestr zwolnień lekarskich, zaświadczeń i oświadczeń dot. funkcjonariuszy Pionu Głównego Księgowego,
-wypełnia roczne karty ewidencji czasu pracy funkcjonariuszy i pracowników Pionu Głównego Księgowego oraz obsługuje
System Wspomagania Kierowania w celu zapewnienia bieżącej informacji o obecności funkcjonariuszy w służbie;
-prowadzi kasę w POSG celem dokonywania wypłat i przyjęć gotówki
-wysyła zestawienia zwolnień lekarskich funkcjonariuszy do Komendantów Placówek i Naczelników POSG w celu
rozdysponowania środków ze zwolnień lekarskich na nagrody funkcjonariuszy.
wymagania niezbędne
Wykształcenie: średnie
Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok w zakresie gospodarki kasowej
Znajomość przepisów dotyczących ustawy o finansach publicznych;
Znajomość przepisów dotyczących ustawy o rachunkowości;
W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r.
pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w
rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów
bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów
urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie
lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

wymagania dodatkowe:
przeszkolenia w zakresie rozpoznawania znaków pieniężnych.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 731,37 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta:
Podlaski Oddział Straży Granicznej im. gen. dyw. Henryka Minkiewicza w Białymstoku
85 714 51 75
Miejsce pracy: Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Dodatkowe informacje: -Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
-Podanie lub list motywacyjny (opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata)
-Życiorys lub CV
-Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (opatrzone datą i własnoręcznym podpisem kandydata)
-Kopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, uprawnieniach i umiejętnościach, o ile kandydat/ kandydatka je posiada
-Kopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających spełnianie wymagania w zakresie doświadczenia zawodowego, o ile kandydat/ kandydatka je posiada
-Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie
pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu
przepisów ustawy z
-Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
-Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
-Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

W formie papierowej z dopiskiem: "ogłoszenie nr 142742" na adres: ul. gen. Józefa Bema 100
15-370 Białystok
z dopiskiem "oferta pracy - starszy referent ds. obsługi kancelaryjno-administracyjnych, numer ogłoszenia 142742 "

Więcej o pracy na stronie urzędu: https://bip.podlaski.straz.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-09-13

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl