STARSZY KSIĘGOWY (Zarobki: od 9 850 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
STARSZY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
• Procesowanie transakcji księgowych w księdze głównej zgodnie z wymaganiami procesowymi i klienckimi
• Uzyskiwanie wymaganych aprobat do transakcji księgowych
• Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta
• Monitorowanie transakcji księgowych
• Księgowanie transakcji
• Przygotowywanie raportów dotyczących transakcji księgowych
• Udział w procesie zamknięcia okresu księgowego
• Weryfikowanie transakcji księgowych oraz proponowanie usprawnień w procesach
• Współpraca z pozostałymi zespołami księgowości

Główne miejsce wykonywania pracy to praca zdalna z miejsca zamieszkania oraz biuro w Warszawie (ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa).
Praca w systemie trzyzmianowym - przy czym praca może być wykonywana we wszystkie dni tygodnia, w tym także w niedziele i święta.

Umiejętność: Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Team) - weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej, Bardzo dobra znajomość systemu Workday - weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej
Znajomość języka angielskiego jest weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1), obsługa komputera - exel, word, doświadczenie w księgowości, Biegła znajomość pakietu Office

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 9 850 PLN
brutto

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, oferta: StPr/24/3130
Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-09-22

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl