Spodnie lniane beżowe 44

Spodnie lniane beżowe 44 - Spodnie męskie - Gołków

Opis

Beżowe lniane spodnie

Lniane spodnie to klasyka luźnych, wakacyjnych stylizacji. Kolorystyka nawiązująca do piaszczystych plaż oraz przewiewność pomimo żaru z nieba to recepta na idealne spodnie na lato. Uszyte z włoskiego lnu o gramaturze 270g/m sprawdzą się wyśmienicie w stylizacjach o charakterze sportowej elegancji.

Spodnie lniane beżowe do koszuli i marynarki

Mimo sportowego charakteru spodni wynikającego ze sposobu dopasowania ich w pasie poprzez wiązanie, beżowe lniane spodnie to doskonała alternatywa do łączenia ich z casualowymi blezerami. Dzięki zaprasowaniu spodni na kant otrzymujemy stylizację mniej formalną niż, np. z klasycznymi szarymi spodniami, a jednocześnie bardziej unikatową niż połączenie z klasycznymi jeansami czy chinosami. Wybór beżowej tkaniny o niejednorodnej strukturze kolorystycznej zabawa różnymi odcieniami beżu i brązu w stylizacji będzie polem do popisu nawet dla fanów odważnych stylizacji.

Zalety spodni lnianych

Wszyscy wiemy, że len na lato to bardzo dobry wybór, jednak czemu tak jest? Przede wszystkim len dobrze odprowadza wilgoć, dzięki czemu między tkaniną a naszym ciałem nie pojawia się nadmierna kondensacja pary prowadząca do efektu sauny. Co ważne lniane tkaniny nie sprzyjają rozwojowi drobnoustrojów, które mogły by wpłynąć na wyczuwalność naszego przegrzania. Len to tkanina dla wszystkich, zarówno tych, dla których najważniejsza jest wygoda, jak i miłośników włoskiej eleganckiej nonszalancji.W przypadku szycia na miarę w pracowniach VAN THORN na bazie przedstawionego modelu cena realizacji związana jest z dopłatą minimum 10% w zależności od indywidualnej konfiguracji.


Odzież i obuwie z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

1 450,00 zł

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gołków
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep z modą męską

Gołków
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Spodnie męskie
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-20

Zgłoś naruszenie

Spodnie męskie w okolicy

Sklep z modą męską

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ