Specjalista ds. Sprzedaży IT - Gdynia

Specjalista ds. Sprzedaży IT - Gdynia - Internet, sieć - Gdynia

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Gdynia Pomorskie

Wynagrodzenie: 8000 - 12000 PLN

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w wdrażaniu systemów do zarządzania przedsiębiorstwem, takich jak ERP, MRP, BPM i WMS, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży IT. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania IT, które pomagają przedsiębiorstwom w optymalizacji ich procesów biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, firma zapewnia swoim klientom skuteczne i nowoczesne narzędzia do zarządzania.

Specjalista ds. Sprzedaży IT

Wymagania:
* Znajomość technicznych aspektów branży IT,
* Umiejętność przygotowania ofert oraz wycen handlowych,
* Komunikatywność i doświadczenie w pracy z klientami,
* Nacisk na samodzielność i zadaniowość;
* Angielski na poziomie pozwalającym na czytanie dokumentacji,
* Prawo jazdy kat.B

Dodatkowe atuty:
Doświadczenie w pracy w obszarze handlowym
* Doświadczenie w branży IT
* Znajomość rozwiązań: sieciowych, telekomunikacyjnych, serwerowych, *Microsoft (zarówno rozwiązań tradycyjnych jak i chmurowych)
* Znajomość licencjonowania oprogramowania Microsoft

Oferujemy:
* Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
* Możliwość poszerzania wiedzy na bazie różnorodnych projektów;
* Pracę w doświadczonym zespole;
* Szansę wdrażania własnych pomysłów;
* Miłą atmosferę pracy w zespole, w którym liczą się partnerskie relacje;
* Umowę o pracę;
* Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, Multisport.

Obowiązki:
* Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami biznesowymi;
* Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań technicznych;
* Przygotowywanie ofert i wycen handlowych;
* Obsługa obecnych Klientów firmy..

Zobacz cały opis

Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Gdynia
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Internet, sieć
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2024-01-10

Internet, sieć w okolicy

Łukasz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ