SPAWACZ/POMOCNIK SPAWACZA (Zarobki: od 4 300 PLN) - Zalewo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SPAWACZ/POMOCNIK SPAWACZA

Zakres obowiązków
Spawanie konstrukcji stalowych (kontenery, pojemniki).
Wymagania: mile wiziane wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem, mile widziane uprawnienia i doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG, staranność, sumienność i odpowiedzialność. Kontakt mailowy - [email protected] lub tel: 728 303 491 - Patrycja Latos
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
w zależności od umiejetności, doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
DAM-ROB sp. z o.o. sp.k.
728 303 491
[email protected]
Miejsce pracy: 29 Stycznia 9, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [email protected]
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DAM-ROB Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Zalewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na
potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest DAM-ROB Sp. z o.o. z siedzibą w Zalewo przy ul. 29 Stycznia 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zobacz na mapie:
Zalewo
woj. warmińsko-mazurskie
pow. iławski
gm. Zalewo

Kategoria: Spawacz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-17

Spawacz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl