SAMODZIELNY REFERENT (Zarobki: od 4 700 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT

Zakres obowiązków
Naliczanie uposażeń oraz innych należności żołnierzy niezawodowych, sporządzanie niezbędnej dokumentacji dot.PFRON, ZFSŚ, funduszu wynagrodzeń pracowników wojska, sporządzanie dokumentacji finansowych dot. żołnierzy zawodowych, weryfikacja dokumentacji oraz należności w związku z odbytą podróżą służbową

Praca w godzinach:7.30-15.30
Pierwsza umowa na okres próbny 3 mies.
Rozpoczęcie zatrudnienia możliwe: grudzień 2024 lub styczeń 2025
Doświadczenie zawodowe:przy wykształceniu średnim min.4 lata doświadczenia, przy wyższym min. 2 lata
Umiejętności:znajomość przepisów kardowo-finansowych dot.żołnierzy zawodowych
Znajomość j.obcego- nie jest wymagana
Oczekiwania mile widziane:Poświadczenie Bezpieczeństwa

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, KOMUNIKATYWNOŚĆ, dyspozycyjność, Samodzielność w działaniu, ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 700 PLN
Brutto + inne składniki wynagrodzenia: dodatek za wysługę lat, premia regulaminowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, termin: telefoniczne umówienie spotkania:
14 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Poznaniu/Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych/12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej w Poznaniu/CWCR/Regionalna Wojskowa Pracownia Psychologiczna w Poznaniu
261578540
[email protected]
Miejsce pracy: DOJAZD 30, 60-631 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv, świadectwa pracy, inne dokumenty potwierdzające wykształcenie

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-18

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl