SAMODZIELNY REFERENT K/M (Zarobki: od 4 800 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
SAMODZIELNY REFERENT K/M

Zakres obowiązków

1) Prowadzenie całokształtu spraw Mazowieckiego Ośrodka CWCR dotyczących jednostek zmilitaryzowanych.
2) Koordynowanie spraw dotyczących powoływania osób na ćwiczenia do jednostek wojskowych, realizowanych przez WCR na administrowanym
terenie.
3) Sporządzanie stosownych analiz, meldunków, opracowań oraz danych w zakresie jednostek zmilitaryzowanych.
4) Opracowywanie projektów decyzji administracyjnych Szefa Ośrodka w sprawach dotyczących odwołań żołnierzy rezerwy, osób
powołanych na ćwiczenia wojskowe do jednostek zmilitaryzowanych przez WCR na administrowanym terenie.
5) Nadzorowanie realizacji zadań przez WCR w zakresie ćwiczeń żołnierzy rezerwy oraz prowadzenie systemu meldunkowo-sprawozdawczego w tym zakresie.
6) Koordynacja działań realizowanych przez WCR na administrowanym terenie związanych z wyłączeniem z ewidencji zasobów rezerw osobowych żołnierzy rezerwy i osób przeniesionych do rezerwy niebędących żołnierzami rezerwy
wyłączonych z urzędu lub na wniosek od obowiązku pełnienia służby wojskowej.
7) Przygotowywanie dla potrzeb przełożonych
materiałów analitycznych, meldunków oraz danych w zakresie osób wyłączonych od obowiązku pełnienia służby wojskowej.
8) Opracowywanie i aktualizacja Planu terytorialnego gromadzenia żołnierzy rezerwy na potrzeby mobilizacyjne jednostek
wojskowych.
9) Przygotowanie i przekazywanie danych do Sekcji Uzupełnień do opracowania bilansu zasobów żołnierzy rezerwy w zakresie militaryzacji i włączeń.

Wymagania: wykształcenie: wykształcenie średnie i 4-letni staż pracy lub wykształcenie wyższe i 2-letni staż pracy, komunikatywna znajomość j. polskiego.

Wymagania dodatkowe:
- doświadczenie w resorcie obrony narodowej,
- znajomość ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny oraz przepisów wykonawczych do ustawy,
- biegła obsługa komputera,
- komunikatywność,
- radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych,
- dobra organizacja pracy,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie,
- dyskrecja

Niezbędne dokumenty:
- CV,
- list motywacyjny,
- kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia,
- kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy.

Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 20 sierpnia 2024 r. na adres: Mazowiecki Ośrodek CWCR ul. Winnicka 1, 02-095 Warszawa z dopiskiem na kopercie Rekrutacja na stanowisko Samodzielny referent lub [email protected] z dopiskiem w temacie wiadomości Rekrutacja na stanowisko: samodzielny referent. Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane. O spełnieniu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się oraz o terminie przeprowadzenia rozmowy
kwalifikacyjnej wybrani kandydaci będą poinformowani drogą telefoniczną lub droga elektroniczną (email).

W CV należy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę ma przetwarzanie moich danych osobowych przez MO CWCR dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce pracy: Winnicka 1 (Ochota).
Godziny pracy: 7.30-15.30.

Do wynagrodzenia dodatkowo: premia regulaminowa zgodnie z zapisami regulaminu premiowania + dodatek za wysługę lat ustalony na podstawie Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 800 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo: premia regulaminowa zgodnie z zapisami regulaminu premiowania
+ dodatek za wysługę lat ustalony na podstawie Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2024-09-21

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl