Rower szosowy ROMET HURAGAN 1 2023

2 559,00 zł

Rower szosowy ROMET HURAGAN 1 2023 - Rowery szosowe - Częstochowa

Opis

Szosę póki co znasz jedyni z oglądania wielkich Tourów? Koledzy jeżdżą na szosowe ustawki? Ty jednak nie wiesz czy to jest dla Ciebie? Huragan 1 to doskonały “entry level”, by wejść w świat kolarstwa szosowego.

Do powstania ramy wykorzystaliśmy stop aluminium 6061 X-Lite, dzięki czemu udało nam się zyskać lekką konstrukcję. Poza niską masą ramę cechuje zwiększona sztywność oraz wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia. Wewnętrzne prowadzenie przewodów rzadko zdarza się w rowerze tej klasy. Nam jednak zależało, by całość była estetyczna przy jednoczesnym zachowaniu trwałości przewodów.

Doskonała propopozycja dla początkujących kolarek i kolarzy. Kompletna szosa wyposażona w takie udogodnienia jak carbonowy widelec, który skutecznie podnosi komfort użytkowania nawet niskiej jakości asfaltach. Szeroki zakres przełożeń to zasługa napędu Shimano Claris, który oferuje 16 przełożeń. Wytrzymałe obręcze Ryde DP16 razem z oponami Michelin Dynami Sport 25C zapewniają dużą stabilność oraz przyczepność niezależnie od warunków w jakich przyjdzie nam jeździć. Na uwagę z pewnością zasługuje obecność aluminiowych komponentów wysokiej klasy sygnowanych logiem Romet. Model dostępny jest w 2 kolorach i 4 rozmiarach:47, 50, 53, 56 cm.

Produkty z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Częstochowa
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Sklep Romet

Częstochowa
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rowery szosowe
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Rowery szosowe w okolicy

Sklep Romet

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ