Rower gravelowy ROMET BOREAS 1 LITE 2023

4 399,00 zł

Rower gravelowy ROMET BOREAS 1 LITE 2023 - Rowery gravel - Bełchatów

Opis

Doskonały dla wszystkich stawiających pierwsze kroki w świecie wielkiej gravelowej przygody. To solidny, budżetowy model, który sprawdzi się zarówno na leśnych ścieżkach, szutrostradach lub codziennych dojazdach do pracy.

Rama Boreasa została zaprojektowana od zera przez naszych inżynierów. Powstała w Polsce z aluminium 6061 X-Lite, dzięki czemu wyróżnia się niską masą. Konstrukcja jest sztywna i wytrzymała, a oprócz tego co niezwykle istotne odporna na uszkodzenia. Model posiada wewnętrzne prowadzenie przewodów co korzystnie wpływa na ich żywotność i podnosi poziom estetyki.

Boreas to rower gravelowy z krwi I kości, który posłuży naprawdę długo. Zapewni wygodną jazdę dzięki geometrii ramy, a wykonany z włókna węglowego taperowany widelec sprawi, że jazda nawet w trudniejszym terenie nie będzie utrapieniem, zapewniając odpowiedni poziom komfortu. Model wyposażony został w napęd SRAM APEX zaprojektowany specjalnie do rowerów gravelowych. Gwarantuje bezobsługową i płynną pracę w systemie z jedną zębatką z przodu i dziesięcioma na kasecie. Boreas 1 Lite posiada sprawdzone hamulce tarczowe SRAM DB5, które niezależnie od warunków pogodowych będą dbały o bezpieczeństwo podczas każdej jazdy. Specyfikację uzupełniają lekkie, aluminiowe komponenty Romet. Boreas występuje w czterech rozmiarach i dwóch wariantach kolorystycznych.

Produkty z tego sklepu możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Przejdź na stronę sklepu by sprawdzić opcje dostawy i zamówić produkt..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Bełchatów
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Sklep Romet

Bełchatów
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rowery gravel
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Rower gravelowy ROMET BOREAS 1 LITE 2024
3 999,00 zł
Inowrocław
Rower gravelowy ROMET FINALE 2023
3 039,00 zł
Grodzisk Mazowiecki

Rowery gravel w okolicy

Sklep Romet

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ