ROBOTNIK WYKWALIFIKOWANY/ROBOTNICA WYKWALIFIKOWANA (Zarobki: od 4 400 PLN) - Kórnik, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ROBOTNIK WYKWALIFIKOWANY/ROBOTNICA WYKWALIFIKOWANA

Zakres obowiązków
Prowadzenie prac ogrodniczych i porządkowych na terenie Arboretum i Lasu Doświadczalnego Instytutu Dendrologii PAN;
Wykonywanie prac leśnych;
Obsługa urządzeń i maszyn związanych z pracami technicznymi i pielęgnacją w Arboretum i Lesie Doświadczalnym.
Praca w godzinach 7-15
Umowa na okres próbny 3 mies.
Umiejętność: Wiedza z zakresu prac ogrodniczych
Dodatkowym atutem bedzie:upranienia pilarza
Mile widziane:doświadczenie w pracach ogrodniczych i obsłudze maszyn

Wymagane wykształcenie: podstawowe
Wymagane uprawnienia: Obsługa pilarek, Prawo jazdy kat. T, dobra organizacja pracy , uczciwość, dokładność, komunikatywność, sumienność

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 400 PLN
Brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, inny, termin: kontakt listowny:ul.parkowa 5, 62-035 kórnik:
INSTYTUT DENDROLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
618170033
[email protected]
Miejsce pracy: PARKOWA 5, 62-035 Kórnik, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv,Podanie o zatrudnienie na stanowisko robotnika wykwalifikowanego adresowane do Dyrektora Instytutu, kopie świadectw potwierdzających wykształcenie, kwestionariusz osobowy, Zaświadczenie potwierdzające ukończenone szkolenia

link:https://www.idpan.poznan.pl/pl/rekrutacja-bip/praca-staze-konkursy/konkurs-na-stanowisko-robotnik-wykwalifikowany-robotnica-wykwalifikowana-w-arboretum-i-lesie-doswiadczalnym

Dokumenty należy składać do dnia 30.09.2024(14.10.2024-rozstrzygnięcie konkursu) drogą elektroniczną w Dziale Informacji Naukowej Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk (Magdalena Łukowiak, [email protected]) z tematem wiadomości "Konkurs na stanowisko robotnik wykwalifikowany/robotnica wykwalifikowana "w formie załącznika pdf. Akceptowalne jest również przesłanie dokumentów pocztą na adres Instytutu Dendrologii Polskiej Akademii Nauk, ul. Parkowa 5, 62-035 Kórnik z dopieskiem na kopercie"Konkurs na stanowisko robotnik wykwalifikowany/robotnica wykwalifikowana "

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Praca fizyczna
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-08-10

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl