REFERENT/SPECJALISTA/BIBLIOTEKARZ K/M (Zarobki: od 4 300 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT/SPECJALISTA/BIBLIOTEKARZ K/M

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie notatek informacyjnych do mediów społecznościowych i "Newslettera", w części dotyczącej Działu Zbiorów Pracy i Zabezpieczenia Społecznego;
- Typowanie, analiza i wpisywanie do katalogu Aleph artykułów naukowych z czasopism zagranicznych;
- Obsługa informacyjna użytkowników Ośrodka Informacji Naukowej (katalog komputerowy, bazy danych on-line, wydawnictwa własne biblioteki, bibliografie, Internet i in. źródła);
- Opracowywanie bibliografii monotematycznych i osobowych oraz zestawień bibliograficznych;
- Przygotowywanie zestawień literatury dla pracowników Ministerstwa, kadry naukowej i innych użytkowników oraz na konferencje organizowane przez Ministerstwo oraz inne jednostki;
- Wsparcie zespołu bibliotekarzy w codziennych czynnościach;
- Obsługa bibliotecznych systemów informatycznych;
- Wykonywanie innych czynności zleconych przez Dyrektora, Zastępcę Dyrektora nadzorującego właściwą komórkę organizacyjną, bezpośredniego przełożonego lub osoby ich zastępujące.
Praca w godz.: 8.00-16.00.

Wymagania: wykształcenie: wyższe (w tym licencjat); kierunek/specjalność: doktorat / bibliotekarstwo. Co najmniej półroczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Praca w godz. 8.00-16.00.

Zgłoszenia: e-mail: [email protected], tel. 537 844 085
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: doktorat / bibliotekarstwo
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ dodatek stażowy

* Możłiwość zatrudnienia na 1/2 etatu.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
537 844 085
[email protected]
Miejsce pracy: Zabraniecka 8L, 03-872 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-26

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl