REFERENT DS. ZAOPATRZENIA (Zarobki: od 4 500 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. ZAOPATRZENIA

Zakres obowiązków
Zakres obowiązków:
1. Przygotowywanie wniosków przetargowych na dostawy towarów i usługi w oparciu o Ustawę Prawo Zamówień Publicznych.
2. Przygotowywanie dokumentów dotyczących zakupów z art.2 ust.1pkt 1 Ustawy Prawo Zamówień Publicznych w oparciu o Regulamin Udzielania Zamówień Publicznych w Szpitalu.
3. Realizowanie zamówień na sukcesywne dostawy w ramach zawartych umów z kontrahentami.
4. Opisywanie dokumentów księgowych za dostarczone materiały i usługi.
- Godziny pracy: 7:00-14:35.
Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane wyższe. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji zamówień na materiały i odczynniki do badań diagnostycznych.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
Wynagrodzenie zasadnicze: 4500 zł/brutto + 10% premia + wysługa lat. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Następna umowa na czas określony 33 miesiące. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, termin: kontakt wyŁĄcznie telefoniczny lub e-mail, godziny : 8:30-14:00:
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
32-259-16-61, 32-259-16-66
[email protected]
Miejsce pracy: Francuska 20-24, 40-027 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 32-259-16-61, 32-259-16-66) w godzinach 8:30-14:00 lub e-mail: [email protected]

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-21

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl