REFERENT DS. PRACOWNICZYCH (PP/17/2024) (Zarobki: od 5 000 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
REFERENT DS. PRACOWNICZYCH (PP/17/2024)

Zakres obowiązków
- Więcej informac na stronie: http://www.mzum.katowice.pl/ w zakładce: Nabory

- Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze
Ogłoszenie Nr PP/17/2024 z dnia 23 września 2024 r.
Miejski Zarząd Ulic i Mostów, ul. J.Kantorówny 2a, 40-381 Katowice.
Poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze - Referent ds. pracowniczych.

Zakres czynności osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie obejmował:
1. Dokonywanie wszelkich czynności związanych z zatrudnianiem, przebiegiem zatrudnienia i rozwiązywaniem stosunku pracy z pracownikami, zleceniobiorców, stażystów i praktykantów.
2. Prowadzenie akt osobowych pracowników.
3. Gromadzenie, ewidencjonowanie, przechowywanie i aktualizacja danych osobowych pracowników i zleceniobiorców, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
4. Kontrola raportów dziennych obecności pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.
5. Prowadzenie kart ewidencji czasu pracy pracowników w programie kadrowym Rekord.
6. Obsługa umów zleceń i umów o dzieło w obowiązującym zakresie.
7. Wystawianie skierowań na badania lekarskie wstępne, okresowe, kontrolne oraz prowadzenie ewidencji wydanych skierowań.
8. Prowadzenie ewidencji szkoleń zewnętrznych w programie Dysponent.
9. Wykonywanie czynności związanych z funkcjonowaniem w zakładzie pracy Pracowniczych Planów Kapitałowych.
10. Sporządzanie sprawozdawczości statystycznej zgodnie z działającymi w tym zakresie przepisami.
11. Pomoc w przygotowywaniu wniosków emerytalnych i rentowych
12. Obsługa programu Płatnik Plus oraz programów: Kadry i RCP firmy RECORD.

Warunki pracy:
1. wymiar czasu pracy - pełny wymiar czasu pracy,
2. miejsce pracy - Katowice ul. J. Kantorówny 2a, (budynek nie jest wyposażony w windę)
3. praca przy komputerze,.

Godziny pracy: 7:00-15:00.
Wymagania niezbędne:
- wykształcenie co najmniej średnie,
- 2 letni staż pracy,
- dobra znajomość przepisów Kodeksu pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,
- znajomość ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych,
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office i innych urządzeń biurowych,
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
- obywatelstwo polskie,
- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- zgoda na przetwarzanie danych osobowych,

Wymagania pożądane:
- samodzielność,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- dokładność, sumienność,
- komunikatywność,
- doświadczenie pracy w kadrach.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 PLN
Wynagrodzenie: proponowane wynagrodzenie wynosi 5000 zł brutto + dodatek za wieloletnią pracę (dodatek za wieloletnią pracę, który przysługuje po 5 latach pracy w wysokości 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego i wzrasta o 1% za każdy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego). Praca na umowę o pracę: pierwsza umowa na czas określony 6 miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: do dnia 08.10.2024 r. do godz. 15:00, godziny : 7:00-15:00:
MIEJSKI ZARZĄD ULIC I MOSTÓW
32-256-80-53- w.112
Miejsce pracy: Józefy Kantorówny 2 A, 40-381 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Kandydaci zobowiązani są do dostarczenia następujących dokumentów:
- kwestionariusz osobowy dla celów rekrutacji (dostępny na stronie internetowej MZUiM w Katowicach lub w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Katowicach przy ul. J.Kantorówny 2a,
- życiorys zawodowy /CV/ - odręcznie podpisany,
- list motywacyjny (uzasadnienie przystąpienia do konkursu) - odręcznie podpisany,
- kseroko.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Biuro, administracja
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-25

Biuro, administracja w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl