PRACOWNIK HALI KASJER (Zarobki: od 4 300 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Oferta pracy
PRACOWNIK HALI KASJER

Zakres obowiązków
rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych inwentaryzacjach weryfikacja towaru w punkcie kasowym, weryfikacja zgodności ilości towaru.
mile widziane doświadczenie w handlu
umiejętności:. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność,
uprawnienia: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
premie dodatki

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
TRANSGOURMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
126833102
[email protected]
Miejsce pracy: Nowohucka 52, 31-580 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: .

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-06