PRACOWNIK DZIAŁU PIEKARNIA (Zarobki: od 4 300 PLN) - Białki, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
PRACOWNIK DZIAŁU PIEKARNIA

Zakres obowiązków
Wypiek pieczywa mrożonego, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, udział w cyklicznych inwentaryzacjach. Praca w systemie od 5.00 do 22.00.
komunikatywność, osoby potrafiące pracować w zespole, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy), rzetelna realizacja zadań, osoby chętne do nauki, mile widziana aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczającą do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowych do jej wyrobienia. Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu, znajomość zasad związanych z obsługą klienta.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
- prywatna opieka medyczna LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia, atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe, pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe), możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport, zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros i u naszych Partnerów Biznesowych.
Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 3 miesiące - otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!
- premia motywacyjna plus 200 zł za pracę w warunkach zimnych

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
TRANSGOURMET POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: Łukowska 111, 08-110 Białki, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: CV
Kontakt osobisty - prosić proszę Kierownika Hali

Zobacz na mapie:
Białki
woj. mazowieckie
pow. siedlecki
gm. Siedlce

Kategoria: Piekarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-09-27

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl