Panel dekoracyjny Awenta PLE100 do korpusu wentylatora Linea fi100mm ecru - wysyłka w 24h

12,82 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Panel dekoracyjny Awenta PLE100 do korpusu we... - Pozostałe art. klima... - Łódź

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Panel dekoracyjny do korpusu wentylatora System+ Awenta Linea PLE100 fi100mm ecru / złoty
SYSTEM+ to unikalne rozwiązanie dające sposobność stworzenia produktu kompletnego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie to daje możliwość stworzenia wentylatora lub kratki wentylacyjnej dopasowanej do danego wnętrza. Jest to możliwe dzięki szerokiej gamie paneli dekoracyjnych i korpusów wentylatorów dostępnych w licznych opcjach wyposażenia. Produkty z gamy SYSTEM+ dostępne są w średnicach O100 oraz O125 mm. Łatwy montaż paneli, beż użycia narzędzi, ułatwia przeprowadzanie zmian wynikających z potrzeby przearanżowania wnętrza, jak również ułatwia utrzymanie produktów w czystości. Koncepcja SYSTEM+ umożliwia zastosowanie kratki wentylacyjnej i wentylatora, które w jednym pomieszczeniu będą prezentowały się jednakowo.Panele frontowe to elementy, które wieńczą całą konstrukcję wentylatora lub kratki wentylacyjnej, łącząc funkcję praktycznej osłony i elementu dekoracyjnego w jednym. W ofercie znajdują się panele wykonane ze szkła, metalu lub tworzywa sztucznego. Dostępne są również takie, które dzięki zastosowaniu specjalnego podkładu, można pomalować dowolną farbą lub wypełnić odpowiednią płytką glazury.
Dzięki rozwiązaniu, jakim jest System+ możesz dowolnie ozdobić wentylację. Kto powiedział, że to urządzenie musi być standardowe? My proponujemy coś, czego potrzebujesz jeśli chcesz sprytnie i estetycznie wkomponować wentylację do pomieszczenia. Panele wierzchnie Linea montujesz bezpośrednio na korpus wentylatora za pomocą specjalnych zatrzasków, i gotowe! W celu wymiany frontu lub jego wyczyszczenia, wystarczy, że go po prostu odepniesz. To naprawdę takie proste. Ten model panelu Linea dostępny jest w kolorze ecru ze złotą przepaską.
UWAGA:Na tej aukcji sprzedawany jest wyłącznie panel frontowy. Aby skompletować cały wentylator należy dokupić do niego odpowiedni korpus wentylatora serii System+ (należy pamiętać, że rozmiar korpusu musi odpowiadać rozmiarowi panelu). Na innych aukcjach dostępne są dwa rodzaje korpusów: Silent (cichy) oraz Turbo (o dużej wydajności) w wielu konfiguracjach wyposażenia. W przypadku chęci zamontowania Panelu jako kratki (osłony) otworu wentylacyjnego należy dokupić na innych naszych aukcjach ramkę montażową RW lub RWO o odpowiednim rozmiarze..

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Łódź
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. klimatyzacyjne
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ