MURARZ-TYNKARZ (Zarobki: od 4 300 do 5 600 PLN) - Polanka Wielka, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MURARZ-TYNKARZ

Zakres obowiązków
wznoszenie ścian z materiałów budowlanych, nakładanie wartstw tynkarskich, wykonywanie stropów, układanie na ścianach okładziny, wykuwanie otworów
Wykształcenie zawodowe kierunkowe, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, umiejętność murowania ścian, tynkowania, predyspozycje do pracy na wysokości, mile widziane prawo jazdy kat. B.
Miejsce wykonywania pracy - teren budów prowadzonych przez Zakład na terenie województwa małopolskiego i śląskiego - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy z bazy firmy (wyjazdy z bazy około 7:00).
Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.
Wymagane wykształcenie:
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 do 5 600 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
Zakład Remontowo-Budowlany inż. Grzegorz Boba
502 393 303
Miejsce pracy: Zatorska 14, 32-607 Polanka Wielka, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: Kontakt z pracodawcą telefoniczny - 502 393 303

Zobacz na mapie:
Polanka Wielka
woj. małopolskie
pow. oświęcimski
gm. Polanka Wielka

Kategoria: Murarz, tynkarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-19

Murarz, tynkarz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl