MURARZ-MALARZ K/M (Zarobki: od 28,1 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MURARZ-MALARZ K/M

Zakres obowiązków
1. Przygotowywanie powierzchni do malowania.
2. Malowanie ścian, sufitów, grzejników, rur, stolarki okiennej i drzwiowej.
3. Malowanie ślusarki metalowej.
4. Naprawa tynków w zależności od istniejących kategorii oraz wykonywanie nowych.
5. Odgrzybianie tynków środkami grzybobójczymi.
6. Murowanie ścian.
7. Czyszczenie kratek wentylacyjno-spalinowych, transport materiałów z magazynu na teren remontu.
8. Roboty posadzkarskie: betonowe, glazurnicze, terakotowe.
9. Naprawa, malowanie kominów, przewodów spalinowych i wentylacyjnych.
10. Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe.
11. Przekładanie płyt chodnikowych, trelinkowych, opasek, obrzeży.
12. Zgłaszanie zauważonych uszkodzeń, wad powstałych na placach zabaw, garażach, ogrodzeniach, budynkach i śmietnikach.
13. Wykonywanie wszystkich czynności zgodnie ze sztuka budowlaną.
Praca w godzinach: Pon., czwartek 9.45-18.00 wtorek ,środa 7.45-16.00 piątek 8.00-15.00;

Wymagania:
- wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie; kierunek/specjalność: murarz - malarz;
- umiejętności murarsko- tynkarskie;
- co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Kontakt: e-mail: [email protected]
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: murarz - malarz
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 28,1 PLN
+ Do 10% premii;
+ Nagrody za I półrocze, nagrody za II półrocze;
+ Pakiet socjalny;

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Waszyngtona"
[email protected]
Miejsce pracy: Kinowa 19, 04-030 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Murarz, tynkarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-26

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl