LIDER MECHANIK DS. NAPRAW STRUKTURALNYCH (Zarobki: od 13 755,71 do 13 755,71 PLN) - Wrocław, Oferta

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
LIDER MECHANIK DS. NAPRAW STRUKTURALNYCH

Zakres obowiązków
Podstawowa znajomość materiałów stosowanych w lotnictwie. Znajomość rysunku technicznego. Zdolności manualne i precyzja, dbałość o szczegóły.
Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj 5 lat, praca w godzinach od 7.00 do 19.00 / 19.00-7.00
Miejsce pracy: ul. Skarżyńskiego 36, 54-530 Wrocław
Wykształcenie średnie techniczne
staż pracy 1 rok - w obsłudze samolotów pasażerskich
doświadczenie w branży lotniczej -warunek konieczny
umiejętności manualne, przestrzeganie zasad i procedur
znakjomość języka angielskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 13 755,71 do 13 755,71 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, oferta: StPr/24/3652
Miejsce pracy: Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Wrocław
woj. dolnośląskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-20

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl