LEKARZ SPECJALISTA W ZAKRESIE ONKOLOGII (NR 2590) (Zarobki: od 10 376 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
LEKARZ SPECJALISTA W ZAKRESIE ONKOLOGII
(NR 2590)

Zakres obowiązków
Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt (do uzgodnienia).

Oferujemy:
1. atrakcyjne wynagrodzenie,
2. komfortowe warunki pracy w wyremontowanych oddziałach szpitalnych,
3. elastyczny grafik i indywidualne podejście do pracowników,
4. świadczenie pozapłacowe (ZFŚS, PPK, ubezpieczenia),
5 miłą atmosferę oraz możliwość współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą.
Oczekujemy:
1. II-go stopnia specjalizacji lub ukończonej specjalizacji wg nowego trybu,
2. znajomości obsługi komputera
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Znajomość obsługi komputera

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 10 376 PLN
wynagrodzenie do uzgodnienia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta:
KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY
52 32 56 735
[email protected]
Miejsce pracy: Seminaryjna 1, 85-326 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych na adres:
pocztowy: 85-326 Bydgoszcz, ul. Seminaryjna 1
lub
e-mail: [email protected]

w razie pytań służymy pomocą pod numerem telefonu: (52) 32-56-735.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r., poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy przy ul. Seminaryjnej 1, 85-326 Bydgoszcz. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Pełny tekst klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie KPCP, w zakładce BIP, zakładka Ochrona Danych Osobowych.

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Lekarze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-20

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl