KSIĘGOWY/KSIĘGOWA (Zarobki: od 9 000 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
Odpowiedzialność za księgę główną jednej spółki
-księgowanie dokumentów przychodowych i kosztowych
-księgowanie wyciągów bankowych
-sprawdzanie faktur pod względem merytorycznym i księgowym
-potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
-rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
-prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy zgodnie z obowiązującą ustawą o rachunkowości
-przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesięca
-współpraca z Działem Sprzedaży
-sporządzanie zestawień i przygotowywanie raportów

Praca w godzinach:8-16, 9-17

Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości lub pokrewne
Doświadczenie zawodowe: min.3 lata doświadczenia na stanowisku księgowego w księgowości dużych lub średnich podmiotów (pełna księgowość)
Umiejętności:znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT, umiejętnośc samodzielnego poszukiwania rozwiązań

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wymagane uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, doświadczenie zawodowe 3 lata, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 9 000 PLN
Brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
NEXT LEVEL ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: KOPANINA 34, 60-105 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-09-17

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl