KSIĘGOWA/Y (Zarobki: od 4 800 PLN) - Rzeszów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWA/Y

Zakres obowiązków
Prowadzenie dokumentacji księgowej przy wykorzystaniu SI SAP oraz sporządzanie sprawozdań; sporządzanie list wynagrodzeń pracowników i świadczeń pieniężnych; terminowe regulowanie zobowiązań do US, ZUS, dostawców; obsługa programu PŁATNIK, archiwizacja i kompletowanie dokumentacji; udzielanie wyjaśnień interesantom.

Kogo szukamy:
osób zorganizowanych, dyspozycyjnych, ambitnych;
pracowników z inicjatywą i zapałem do pracy, nastawionych na realizacje zadań.
kandydatów w różnym wieku, młodzi zdobędą doświadczenie, starsi podzielą się wcześniej nabytymi umiejętnościami.
Wymagania niezbędne
1) w zakresie wykształcenia i stażu pracy:
wykształcenie średnie
minimum 5 lat stażu pracy,
2) w zakresie znajomości przepisów:
ustawy o rachunkowości oraz ogólnych zasad księgowości;
ustawy o finansach publicznych;
klasyfikacji budżetowej oraz przepisów o sprawozdawczości budżetowej;
Kodeksu Pracy oraz przepisów podatkowych (PIT);
dotyczących ubezpieczeń społecznych;
ustawa o Obronie Ojczyzny
3) w zakresie znajomości oprogramowania:
praktyczna znajomość programu MS Office (w szczególności Word, Excel)
znajomość Systemu Informatycznego SAP (moduł finansowo-księgowy);

Kwalifikacje mile widziane:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub o podobnym charakterze;
znajomość programów finansowych ZWIS RON, SI PROSTA C, PŁATNIK, TREZOR, ROMB;
umiejętność planowania i organizacji pracy własnej;
umiejętność analitycznego myślenia;
samodzielność w działaniu;
umiejętność pracy w zespole;
komunikatywność i kreatywność;
dyspozycyjność;
wysoka kultura osobista.

Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 800 PLN
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę plus dodatek za wysługę lat (wysokość wysługi uzależniona jest od udokumentowania stażu pracy od 5% do 20% wynagrodzenia brutto) oraz możliwość dodatkowego wynagrodzenia uzależnionego od jakości i efektywności wykonywanych obowiązków.
- Pracownikowi może być nadany przydział mobilizacyjny na postawie art. 531 ustawy o Obronie Ojczyzny
Umowa na zastępstwo z możliwością dalszego zatrudnienia na czas nieokreślony.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta:
WOJSKOWE BIURO EMERYTALNE
261 155 688
Miejsce pracy: Marii Konopnickiej 5, 35-303 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: Wymagane dokumenty:
życiorys (CV);
list motywacyjny;
kserokopie świadectw pracy;
kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie;
kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach;
kandydat może dołączyć również inne dokumenty potwierdzające wiedzę oraz doświadczanie;
zgoda na przetwarzanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Sposób i miejsce składania ofert:
Osobiście w Kancelarii Biura lub za pomocą poczty Polskiej na adres:
ul. M. Konopnickiej 5, 35-959 Rzeszów, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 04.10.2024r.
Dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z oznaczeniem Rekrutacja na stanowisko: Księgowa/Księgowy. O ważności aplikacji decyduje data wpływu do WBE w Rzeszowie.
Uprzejmie Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spośród kandydatów spełniających wymagania formalne.

dokumenty powinny być opatrzone klauzulą
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/.

Zobacz na mapie:
Rzeszów
woj. podkarpackie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-26

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl