KIEROWNIK BUDOWY K/M (GRODZISK MAZOWIECKI) (Zarobki: od 13 000 PLN) - Limanowa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KIEROWNIK BUDOWY K/M (GRODZISK MAZOWIECKI)

Zakres obowiązków

Pełnienie funkcji kierownika budowy (samodzielne prowadzenie małej budowy), nadzór nad prowadzonymi robotami przy wyznaczonej budowie, nadzór nad pracownikami, kontrola jakości robót nad podległymi pracownikami i podwykonawcami, czytanie dokumentacji technicznej, tworzenie zapotrzebowania materiałów i usług, odbiory administracyjne, odbiory inwestorskie, uczestniczenie w redagowaniu dokumentacji powykonawczej
Wymagania:
- wykształcenie: średnie zawodowe;
- kierunek/specjalność: Budownictwo
- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
- znajomość prawa budowlanego;
- uprawnienia budowlane bez ograniczneń;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Kontakt: [email protected]
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Budownictwo
Wymagane uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 13 000 PLN
Wynagrodzenie podane w formie miesięcznej.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
ORLEN BUDONAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
[email protected]
Miejsce pracy: Logistyczna, 05-825 Natolin, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Zobacz na mapie:
Natolin
woj. mazowieckie
pow. miński
gm. Mrozy

Kategoria: Budownictwo lądowe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-09-27