Kasjer - Sprzedawca

Zadzwoń / SMS
Napisz

Poszukujemy kasjera-sprzedawcy do dynamicznie rozwijającej się sieci sklepów mięsnych w Warszawie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów. Wymagane doświadczenie w pracy w sklepie spożywczym.

Twój zakres obowiązków:
- Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta,
- Informowanie o sprzedawanych towarach,
- Wykładanie towaru oraz dbanie o jego poprawną ekspozycję,
- Przyjmowanie dostaw oraz dbanie o czystość w sklepie,
- Obsługa kasy fiskalnej,
- Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- Otwieranie i zamykanie sklepu,
- Wykonywanie pozostałych zadań administracyjnych.

Nasze wymagania:
- Zaangażowanie i chęć do pracy,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Zdolność szybkiego uczenia się,
- Szybkość działania i staranność.

To oferujemy:
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę,
- Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze pracy na umowę zlecenie,
- Dodatkowe premie,
- Stabilność zatrudnienia i szacunek przełożonych, przyjazną atmosferę pracy,
- Atrakcyjny pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, wsparcie pożyczkowe, prywatny pakiet lekarski, karty sportowe, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci.

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- preferencyjne pożyczki
- dodatkowe świadczenia socjalne
- dofinansowanie wypoczynku
- dofinansowanie wakacji dzieci
- paczki świąteczne

CV proszę przesyłać na adres mailowy: [email protected] wpisując w temacie "Rekrutacja sprzedawca sklep mięsny"

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

+48 781... - pokaż cały

Zobacz na mapie:
Warszawa - Bemowo
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anna

Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-09-05