INŻYNIER WIODĄCY, AUTOMATYKA (Zarobki: od 16 200 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INŻYNIER WIODĄCY, AUTOMATYKA

Zakres obowiązków
Identyfikowanie zakresu prac dla systemów pomiarowych dla projektów z zakresu przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego realizowanych dla grupy Air Liquide. Koordynowanie prac zespołu projektowego w ramach dyscypliny automatyki. Projektowanie systemów pomiarowych w oparciu o normy i wymagania Klienta. Udział w testach FAT urządzeń pomiarowych. Specyfikacja i dobór urządzeń pomiarowych do zastosowań w strefie zagrożonej wybuchem. Projektowanie tras kablowych. Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej pod kątem kompletności izgodności z normami i wymaganiami klienta. Współpraca z innymi branżami w celu realizacji zadań projektowych.
Znajomość typowych urządzeń i systemów pomiarowych. Doświadczenie w doborze urządzeń do strefy zagrożonej wybuchem (ATEX). Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD i Smart Plant 3D. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym.
Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu inżynierii elektycznej, automatyki. Doświadczenie zawodowe minimum 6 lat jako specjalista analityk, wsparcie techniczne w międzynarodowym środowisku pracy (branża petrochemiczna), min, 1,5 roku jako inżynier kontroli i instrumentów. Dośw. zawodowe na podobnym stanowisku w projektach o zakresie międzynarodowym. Znajomość obowiązujących norm i standardów z dziedziny AKPiA.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Excel w pełnym zakresie), zaangażowanie, praca w zespole

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 16 200 PLN
Praca na czas określony: 12 miesięcy
Godzina zakończenia pracy: 17:00

Apilikuj poprzez urząd pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, oferta: StPr/24/5561
Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie sala 103A

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-24