INSPEKTOR (Zarobki: od 4 300 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR

Zakres obowiązków
rozpatrywanie wniosków oraz ustalanie uprawnień do świadczeń emerytalno-rentowych, ustalanie wysokości tych świadczeń, przygotowywanie decyzji w zakresie: ustalania prawa do świadczeń emerytalno-rentowych, zmian w prawie i wysokości świadczeń emerytalno-rentowych, wstrzymywania, zawieszania i wznawiania wypłaty emerytur i rent, zbiegu prawa do świadczeń z ubezpieczenia emerytalnorentowego z prawem do świadczeń z innych tytułów, ustalania prawa do zasiłków pogrzebowych, przyznawanie przysługujących dodatków do świadczeń emerytalno-rentowych, ustalanie wysokości odsetek za zwłokę w wypłacie należnych świadczeń emerytalnorentowych, ustalanie okoliczności powstawania nadpłat i niedopłat świadczeń emerytalno-rentowych, ustalanie ich wysokości i dochodzenie zwrotu nienależnie pobranych świadczeń, ustalanie wysokości potrąceń ze świadczeń emerytalno-rentowych z tytułu zaległych składek, nadpłat, z innych tytułów oraz podatku dochodowego i składki na ubezpieczenie zdrowotne, opracowywanie spraw kierowanych do lekarzy rzeczoznawców na badanie lekarskie, przygotowywanie korespondencji w zakresie prowadzonych spraw.

Praca w godzinach 7-15
Szczegóły oferty pracy dostępne są pod adresem:

Termin składania dokumentów: 07 października 2024r. (decyduje data wpływu)
Oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej
przeprowadzającej nabór lub za pośrednictwem operatora pocztowego z wyraźnym dopiskiem na
kopercie: Oferta pracy ogłoszenie numer BIP1200-OP.110.24.2024

Wymagania konieczne:
-co najmniej 2- letni staż pracy w przypadku posiadania wykształcenia średniego, w przypadku posiadania wykształcenia wyższego staż pracy nie jest wymagany,
-znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym rolników i statutu KRUS,
-znajomość rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
-znajomość ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych,
-znajomość kodeksu postępowania administracyjnego w zakresie wydawania decyzji oraz zaświadczeń,
-wysoka kultura osobista,
-umiejętność obsługi aplikacji i urządzeń biurowych,
-umiejętność sporządzania pism i notatek,
-umiejętność pracy w zespole,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-komunikatywność
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych, praca pod presją czasu, praca w zespole

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
Brutto + dodatek stażowy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - oferty pracy należy składać w zamkniętej kopercie osobiście w siedzibie jednostki organizacyjnej
kopercie: oferta pracy ogłoszenie numer bip1200-op.110.24.2024
oferty pracy bez zaznaczonego na kopercie numeru ogłoszenia oraz otrzymane po terminie nie
będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do siedziby jednostki krus).
miejsce składania dokumentów:
kasa rolniczego ubezpieczenia społecznego oddział regionalny w poznaniu
wydział ogólny, pokój nr 604
ul. Św. marcin 46/50, 61-807 poznań
oferty można składać w godzinach pracy urzędu (7.00 15.00)
dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (61) 85 30 920 lub adresem e-mail
[email protected], termin: dokumenty należy składać osobiście lub listownie( pocztą), godziny : 7-15:
KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO O/R POZNAŃ
(61) 85 30 920
Miejsce pracy: Św. Marcin 46/50, 60-953 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: kwestionar.

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-25

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl