INSPEKTOR W WYDZIALE EKONOMICZNO-FINANSOWYM (Zarobki: od 5 000 PLN) - Olsztyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR W WYDZIALE EKONOMICZNO-FINANSOWYM

Zakres obowiązków
1. Prowadzenie urządzeń księgowych i bieżącej ewidencji finansowo-księgowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Ewidencja dokumentów zakupowych, umów i zaangażowania, wyciągów bankowych.
3. Ewidencja należności z tyt. dochodów budżetowych (dokumentów sprzedażowych, not księgowych, decyzji administracyjnych) wraz z ich dochodzeniem.
5. Uzgadnianie i rozliczanie kont należności i zobowiązań z kontrahentami w zakresie prowadzonych księgowań.
6. Analiza i bieżące uzgadnianie kont księgowych.
7. Miesięczne uzgadnianie paragrafów klasyfikacji budżetowej dochodów i wydatków oraz zaangażowania.
Godziny pracy: 7-15
Szczegóły oferty https://bip.zdw.olsztyn.pl nabór nr 25/2024
a. Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie: wyższe I/II stopnia o kierunku ekonomia/rachunkowość/finanse.
2. Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na stanowisku związanym z rachunkowością budżetową i finansami publicznymi.
3. Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości budżetowej i finansów publicznych.
4. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office.
5. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
6. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.
7. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.
8. Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych

b. Wymagania pożądane:
1. Mile widziana znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia, enova365.
2. Cechy osobowe: dokładność, rzetelność, opanowanie, umiejętność pracy w zespole.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/rachunkowość/finanse
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: obsługa komputera pakiet Ms Office

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 PLN
Umowa na czas określony 6 mies., z możliwością przedłużenia.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: e-mail:
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
89-5261939
[email protected]
Miejsce pracy: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: a. wymagane
1. Kserokopie świadectw pracy i zaświadczeń o zatrudnieniu dokumentujące doświadczenie zawodowe.
2. Kserokopie dyplomów, świadectw potwierdzających wykształcenie.
3. Oświadczenie, iż kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
4. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych.
5. Oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.

b. dodatkowe
1. Życiorys zawodowy.
2. Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność, w przypadku kandydatów niepełnosprawnych, którzy chcą skorzystać z uprawnienia do pierwszeństwa w zatrudnieniu na stanowiskach urzędniczych, z wyłączeniem kierowniczych stanowisk urzędniczych, na zasadach określonych w art. 13a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2022 r., poz. 530 t.j. z dnia 04.03.2022 r. z późn. zm.).
3. Inne dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności.

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:
a. Termin: dokumenty należy składać do dnia 30.09.2024 r.
b. Sposób: dokumenty należy składać osobiście lub listownie (liczy się data stempla pocztowego).
c. Miejsce: Zarząd Dróg Wojewódzkich; ul. Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn.

Informacje dodatkowe:
Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, życiorys zawodowy (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone podpisaną przez kandydata klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych .

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-24

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl