INSPEKTOR DS. ROZLICZEŃ (Zarobki: od 6 000 PLN) - Białystok, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
INSPEKTOR DS. ROZLICZEŃ

Zakres obowiązków
Przyjmowanie i rejestrowanie wszystkich zleceń zgłaszanych osobiście lub telefonicznie przez mieszkańców Spółdzielni, inwentaryzacja zasobów spółdzielni oraz zgłaszanie przełożonym zauważonych usterek dot. funkcjonowania osiedla, fakturowanie usług wykonywanych przez konsumentów, prowadzenie podręcznego magazynu, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy.
Wykształcenie wyższe, doświadczenie w branży sanitarnej, bardzo dobra obsługa komputera, znajomość instalacji wod-kan oraz centralnego ogrzewania w budynkach wielorodzinnych, umiejętność czytania i interpretowania planów technicznych i schematów sieci i instalacji.
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BIAŁYMSTOKU
85 7416434 w. 8
[email protected]
Miejsce pracy: Świętojańska 13/1, 15-082 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Białystok
woj. podlaskie

Kategoria: Inspektor
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-27

Inspektor w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl