HKliving Mata łazienkowa czerwono-niebieska 60x90) TTK3049

169,99 zł

HKliving Mata łazienkowa czerwono-niebieska 6... - Dywany, chodniki - Police

Opis

MATA ŁAZIENKOWA CZERWONO-NIEBIESKA (60X90) – HKLIVING
 
Maty wykorzystywane w łazienkach wcale nie muszą być nudne. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby pełniły funkcję niezwykle atrakcyjnych ozdób, które w dużym stopniu odmienią oblicze tego wnętrza. Te kryteria doskonale spełnia czerwono-niebieskie mata łazienkowa od HKliving.

Powstała ona wyłącznie z bawełny, dlatego jest bardzo przyjemna w dotyku. Wędrowanie po niej gołymi stopami będzie niezwykle miłym doświadczeniem. To jednak nie wszystko. Pod uwagę należy wziąć również oryginalny design, nawiązujący do tradycyjnych dywanów perskich, które w ostatnim czasie znów stają się popularne.

Mata bardzo dobrze pasuje do łazienek urządzonych w stylu rustykalnym, a także wszędzie tam, gdzie dominują naturalne materiały – drewno, tkaniny, kamienie. Zastosowana kolorystyka skutecznie ożywia wnętrze, sprawia również, że nabiera ono specyficznego charakteru. Wymiary 60x90 cm gwarantują natomiast, że zmieści się ona niemal wszędzie. Wszystko to sprawi, że łazienka stanie się Twoim ulubionym pomieszczeniem.Ogłoszenie wystawione przez firmę. HKliving Mata łazienkowa czerwono-niebieska 60x90) TTK3049, możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu. Przejdź do sklepu poprzez guzik w ogłoszeniu i zobacz informacje o możliwościach dostawy oraz więcej informacji o produkcie..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Police
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep)

Police
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dywany, chodniki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 18
Data dodania: 2021-09-18

Zgłoś naruszenie

Dywany, chodniki w okolicy

Sklep
(Sklep)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ