GRAFIK KOMPUTEROWY (Zarobki: od 5 400 do 6 900 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GRAFIK KOMPUTEROWY

Zakres obowiązków
Opracowanie koncepcji graficznych i wizualnych( rekalmy, broszury, ilustracje, rysunki, modele 3D, animacje), tworzenie szkiców, prototypów i wizualizacji przestrzeni oraz materiałów promocyjnych, projektowanie contentu graficznego do social mediów, dostosowywanie, konwertowanie i optymalizowanie projektów do różnych wymagań technicznych, przygotowywanie materiałów graficznych do różnych wymagań technicznych, przygotowywanie materiałów graficznych
do druku (DTP ), projektowanie konceptów od A do Z, projektowanie logotypów, projektowanie grafiki wektorowej
Wymagania: znajomość programu PHOTOSHOP, ILUSTRATOR, InDesign, Corel Draw, podstawowa znajomość programów CAD, umiejętność samodzielnej organizacji pracy, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Pracodawca oferuje - szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę, pracę w zgranym zespole w nowoczesnym, rozwojowym przedsiębiorstwie. Kontakt osobisty lub tel: 784 436 238 - kadry
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 400 do 6 900 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
RADEX POLAND SP. Z O.O.
784 436 238
Miejsce pracy: Przemysłowa 3, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Iława
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Grafika, multimedia
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-10

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl