GŁÓWNY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA (Zarobki: od 7 000 PLN) - Szamotuły, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Zakres obowiązków

- koordynowanie prcesu zamykania miesiąca,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zo.o. stosowanie do
obowiazujacych przepisów i ustawy o rachunkowości
i polityki rachunkowości firmy,
- przygotowywanie deklaracji podatkowych w oparciu
o polskie prawo podatkowe,
- sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych,
- przygotowywanie raportów dla Zarządu,
- współpraca z holenderskim działem finansowym,
- współpraca z Bankami i instytucjami finansowymi,
z audytorami i innymi organami podatkowymi,
- wykształcenie wyższe kierunkowe ( mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse),
- mile widziana znajomość systemu NAVISION,
- wymagana bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych w obszarze podatku VAT i CIT,
- wymagana bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości,,
- wymagana znajomość prawa i regulacji międzynarodowych w nabyciu i dostawie towarów,
- pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wymagane uprawnienia: wymagane umiejętności analityczne i organizacyjne, wymagane 2-3 lata doświadczenia zawodowego na stnowisku głównego księgowego w firmie produkcyjnej, komunikatywność

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 7 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE FLOYD SPÓŁKA Z O O
603 549 848
[email protected]
Miejsce pracy: ŚWIDLIŃSKA 5, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje:
- CV

Zobacz na mapie:
Szamotuły
woj. wielkopolskie
pow. szamotulski
gm. Szamotuły

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-25

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl