GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY (NR 2645) (Zarobki: od 9 000 PLN) - Bydgoszcz, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY
(NR 2645)

Zakres obowiązków
1. Koordynowanie oraz nadzór nad bieżącą pracą Działu Księgowości.
2. Czuwanie nad prawidłowością prowadzenia Ksiąg Rachunkowych.
3. Budowa planu kont z uwzględnieniem zastosowania dla potrzeb analiz finansowych.
4. Sporządzanie na podstawie dowodów księgowych Ksiąg Rachunkowych:
- rocznego sprawozdania finansowego,
- wyceny aktywów i pasywów,
- ustalania wyniku finansowego.
5. Sporządzanie deklaracji podatkowych, deklaracji i raportów ZUS.
6. Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Zarządu.
7. Kontrolowanie zgodności zespołów kont kosztowych.
8. Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ksiąg rachunkowych wspólnot oraz tworzenie corocznego planu finansowego.
9. Sporządzanie i sprawdzanie pod względem formalno-prawnym list płac.
10. Kontrola obrotu materiałowego.
11. Kontrola danych w rejestrach VAT, deklaracji i korekt podatku od nieruchomości.
12. Nadzór nad ewidencją Środków Trwałych.
13. Podejmowanie decyzji w zakresie zmiany indywidualnych przedpłat na media.
14. Zatwierdzanie faktur, rachunków i not księgowych.
15. Kontrola analityczna i merytoryczna nad zużyciem mediów.
16. Rozliczanie wypłat wynagrodzeń, składek ZUS, podatków, list płac i innych występujących w Spółdzielni.

Informacja o warunkach pracy:
- wymiar czasu pracy - 1 etat;
- wynagrodzenie: 9.000 zł brutto;
- praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie;
- wsparcie zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki;
- narzędzia niezbędne do pracy;
- początkowo proponujemy umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy.

- wykształcenie wyższe ekonomiczne;
- co najmniej 6 letni staż pracy w księgowości, w tym 3 lata na stanowisku samodzielnym;
- co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w spółdzielczości mieszkaniowej;
- mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość prawa spółdzielczego; prawa podatkowego, prawa pracy;
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office;
- mile widziana znajomość programu ENOVA oraz Płatnik;
- umiejętność podejmowania decyzji;
- doświadczenie w koordynowaniu zespołu, umiejętność delegowania obowiązków i motywowania pracowników;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- staranność, dokładność i terminowość.

Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 9 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta:
POMORSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W BYDGOSZCZY
52 342 07 66 wew. 401
[email protected]
Miejsce pracy: Zaświat 32, 85-685 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dodatkowe informacje: CV wraz z kopiami dokumentów potwierdzającymi staż pracy, wykształcenie i kwalifikacje można składać na
e-mail: [email protected]
lub
na adres Spółdzielni:
ul. Zaświat 32,
85-685 Bydgoszcz.

Termin składania dokumentów do dnia 11.10.2024 r.

Dokumenty powinny być opatrzone, podpisaną własnoręcznie, klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji na stanowisko Główna Księgowa/Główny Księgowy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1781 z późn.zm.)

Spółdzielnia będzie kontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji: 52 342 07 66 wew. 401 - Pani Marta Dybikowska.

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy informuje, iż:
1. Administratorem danych osobowych jest Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa
w Bydgoszczy, ul. Zaświat 32, 85-685 Bydgoszcz, tel. 52 342 07 66, [email protected]
2. Podstawą prawną przetwarzania .

Zobacz na mapie:
Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-09-27

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl